داخلی صفحه ایلام خبر
 
مدیرکل بنیاد ایلام:
شهدا تداوم نمادهای فرهنگی کشور هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، شهدا را نمادهای تداوم حیات فرهنگی کشور دانست و گفت:‌ رسالت اصلی و فلسفه وجودی بنیاد شهید و امور ایثارگران، بازنمایی گفتمان دفاع مقدس در جامعه امروز است.
شهدا تداوم نمادهای فرهنگی کشور هستند
 
به گزارش ایثار از «ایلام» سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در دیدار خانواده شهدا و ایثارگران استان بر اهمیت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی تأکید کرد و افزود: آزادی، امنیت، هویت، شرافت و حیات زیستی که امروز از آن بهره‌مندیم، مدیون خون شهدا است.
وی افزود: همه دستگاه‌ها و نهادها به‌ویژه دولت، خود را موظف می‌دانند که با این بنیاد همکاری داشته باشند، همکاری با این نهاد، همکاری با نظام و انقلاب است.
رستمیان بابیان اینکه بعد از انقلاب اسلامی طی چهار دهه تغییرات گفتمانی را شاهد بوده‌ایم، افزود: مطلوب‌ترین ظرفیت گفتمانی‌ به دهه اول انقلاب و دوران دفاع مقدس بازمی‌گردد و هر چه قدر از آن گفتمان فاصله گرفتیم، دچار چالش در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شدیم.
مدیرکل بنیاد ایلام تصریح کرد: بررسی راهبردهای جدید برای بازگشت به گفتمان دهه اول انقلاب از ضروریات است.
سلیمان رستمیان ادامه داد: ما وارث شهدایی هستیم که همه زندگی و اعتبارشان را برای حفظ انقلاب و نظام هزینه کردند و با گذر زمان نباید ایثار و ازجان‌گذشتگی این افراد را فراموش کنیم.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 249819