مشکلات ایثارگران با همدلی و تعاون حل شدنی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
​مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: با همدلی و تعاون بین واحدهای درون و برون سازمانی می توانیم مشکلات ایثارگران را به حداقل برسانیم.
مشکلات ایثارگران با همدلی و تعاون حل شدنی است
 
به گزارش «ایثار»، محمود پاکدل ظهر روز شنبه دوم تیرماه با حضور در همایش مشترک شورای معاونین ستاد استان و روسای بنیاد شهرستان های خراسان رضوی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: وظیفه همه ما عمل به وصایای شهدا و عملیاتی کردن نصایح آنان است.
وی توکل به خدای متعال را مهم ترین اصل دانست و ادامه داد: نماز، فعالیت جهادی، اخلاص، صداقت، تبعیت از ولایت فقیه و اتحاد از مهمترین مباحثی است که شهدا توصیه و ما باید در فرهنگ جوانانمان نهادینه کنیم.
وی در همین راستا خاطرنشان ساخت: با شرایط حاکم بر جامعه جهانی که ایران در تحریم ها به سر می برد فرصت بسیار خوبی است به توانمندی های داخلی توجه کنیم و در سایه حمایت از کالای ایرانی پیروز شویم.
مشاور عالی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران درخصوص فضای مجازی ادامه داد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در فضای مجازی یکی از دغدغه های بنیاد است که مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی این نهاد، ماموریت دارد تا اقدامات لازم را به عمل آورد.
وی با بیان اینکه با همدلی و تعاون بین واحدهای درون و برون سازمانی می توانیم مشکلات ایثارگران را به حداقل برسانیم، اضافه کرد: امکانات باید به صورت عادلانه در اختیار استان ها قرار بگیرد و از سویی به دنبال استقرار نظام عملیاتی هوشمند هستیم تا بتوانیم عملکردها را به صورت دقیق ثبت کنیم.
پاکدل در خصوص آموزش گفت: مدیران جوان باید مسئولیت های سخت را قبول کنند، زیرا نیروی جوان فعالیت ها را ارتقا داده و خلاقیت و نوآوری به وجود می آورد.
وی بر رفع مشکلات در حوزه درمانی تاکید و ادامه داد: تعاملات و ارتباطات با مسئولین بیمه را ارتقا دهید، زیرا ایثارگری که برای عزت ایران اسلامی فداکاری کرده نباید با مشکلات درمانی مواجه شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 249820