داخلی صفحه قزوین خبر
 
مدیرکل بنیاد قزوین:
سلامت جسمی و روانی جانبازان اهمیت ویژه‌ای دارد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶
حفظ سلامت جسمی و روانی و ارتقای توانایی جانبازان اهمیت ویژه‌ای دارد.
 
غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در حاشیه‌ی همایش آموزشی ویژه‌ی افراد آسیب نخاعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین، با اشاره به صدمات ناشی از زخم بستر جانبازان و آسیب‌های نخاعی آنان گفت: تشخیص به هنگام ضایعات نخاعی و رفع آسیب‌های ناشی از آن باید در اولویت برنامه‌های حوزه بهداشت و درمان بنیاد استان باشد.
وی با تاکید بر ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه جانبازان و معلولان در خصوص راهکارهای مبارزه با آسیب جدی زخم بستر جامعه هدف، افزود: با توجه به کهولت سنی والدین شهدا باید به وضعیت درمانی و امور بهداشتی آنها رسیدگی مستمر شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با بیان اینکه سلامت جسمی و روانی جانبازان اهمیت ویژه‌ای دارد، گفت: برای حفظ سلامتی و ارتقای توانایی این قشر معظم جامعه بایستی از ظرفیت‌های موجود دستگاه‌های مختلف بهره برد تا از بروز مشکلات جدید جلوگیری کرد.
گفتنی است: اولین همایش آموزشی ویژه‌ی افراد آسیب نخاعی (زخم بستر) توسط مرکز ضایعات نخاعی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با همکاری کانون معلولین توانا با حضور جمعی از جانبازان و معلولان استان قزوین برگزار شد.
کد مطلب: 249837