داخلی صفحه یزد خبر
 
مدیرکل بنیاد یزد: ایثار اجتماعی حقیقتی مغفول مانده در جامعه است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در جمع معاونین بنیاد گفت: ایثار اجتماعی حقیقتی مغفول مانده است که همه ما وظیفه‌داریم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این مقوله را در جامعه بسط و گسترش دهیم.
مدیرکل بنیاد یزد: ایثار اجتماعی حقیقتی مغفول مانده در جامعه است
 
به گزارش «ایثار یزد» نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد یکشنبه 3 تیر با حضور مدیرکل و سایر اعضا باهدف بحث و بررسی پیرامون برنامه‌های جدید بنیاد در حوزه ایثار و شهادت تشکیل شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این نشست با اشاره به اهمیت بحث ایثار در جامعه گفت: ایثار اجتماعی حقیقتی مغفول مانده است که همه ما وظیفه‌داریم در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت این مقوله را در جامعه بسط و گسترش دهیم.
احمد ابراهیمی تصریح کرد: نهادینه شدن فرهنگ ایثار در مسئولین و آحاد مردم بسیاری از چالش‌ها و مشکلات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را کاهش خواهد داد و به ایجاد وحدت و همدلی بین آحاد جامعه کمک شایانی خواهد کرد.
دبیر شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به لزوم پرداختن به بحث ایثار اجتماعی خاطرنشان کرد: مردم مسلمان ایران در جریان پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی زیباترین جلوه‌های ایثار را به نمایش گذاشتند و ابرقدرت‌های شرق و غرب را متحیر کردند.
ابراهیمی سلاح ایثار و شهادت را سلاحی بران در برابر استکبار جهانی خواند که هیچ ابرقدرتی را یارای مواجهه و مقابله با آن را ندارد.
مدیرکل بنیاد یزد در پایان بابیان خاطراتی از هشت سال دفاع مقدس گفت: درزمانی که همه ابرقدرت‌ها به حمایت از رژیم بعث عراق بر خواستند تا انقلاب نوپای اسلامی در ایران را با بهره‌گیری از جدیدترین امکانات، ادوات و نقشه‌های جنگی در همان ابتدا نابود کنند این ایستادگی و مقاومت ایثارگرانِ مردم بود که نقشه‌های شوم آنان را نقش بر آب کرد.
 
کد مطلب: 249839