دیدار مسئولین شهر رشتخوار با خانواده شهدا نیروی انتظامی
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۲
همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر مسئولین شهرستان رشتخوار با خانواده شهدای این شهرستان دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار خراسان رضوی، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر جمعی از مسئولین شهرستان رشتخوار با خانواده شهیدان ساداتی و عباس زاده از شهدای مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی دیدار کردند.
در این دیدار که با حضور حجت الاسلام طیبی امام جمعه شهر رشتخوار، خالقداد عرب فرماندار، سرهنگ عرب جانشین فرماندهی انتظامی و محسن سلطانی رئیس بنیاد شهید شهرستان رشتخوار انجام گرفت، ضمن تقدیر از خانواده شهدا به نقش پر رنگ شهیدان در عرصه مبارزه با مواد مخدر اشاره شد.
همچنین حجت الاسلام طیبی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره این عزیزان گفت: امروز یکی از مشکلات اصلی جامعه و خانواده ها بحث مواد مخدر و قاچان آن است که یکی از بزرگترن عوامل بازدارنده آن همین رشادت ها و جانفشانی های شهداست که با تقدیم جان خود مانع بزرگی در برابر ورود و توزیع آن بوده اند.
در ادامه خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار به بیان خاطراتی از شهید والامقام ساداتی پرداخت و گفت: این شهید بزرگوار از پیشگامان مبارزه با مواد مخدر در منطقه بودند و رشادت ها و جانفشانی های این بزرگوار از یاد هیچ کس نرفته و نمی رود، شهید ساداتی در طول دوران خدمت خود با استعانت از ائمه معصومین خود را وقف این راه کرده بود و در آخر اجر خود را از خداوند متعال دریافت کردند، باشد که ما به عنوان شاگردان ایشان در راه خدمت به مردم تمام تلاشمان را کرده تا در روز قیامت و صحرای محشر شرمنده شهدا نباشیم.
شهید محمد عباس زاده در 23دی 1365  در مرز تایباد و شهید سید علی ساداتی در هفتم خرداد 1380در روستای بقایی خواف به مقام رفیع شهادت نایل شدند.
انتهای پیام/کلمات کليدی: ایثار رضوی، رشتخوار، ایثارگران، خراسان رضوی
کد مطلب: 250166