داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهیدو امور ایثارگران گلستان عنوان کرد:
دیدار با جامعه ایثارگری تبلور عینی مردمی بودن مسئولین است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳
مطابق برنامه‌های هفتگی ملاقات عمومی، خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگران مشکلات خود را چهره به چهره با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان مطرح کردند.
دیدار با جامعه ایثارگری تبلور عینی مردمی بودن مسئولین است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان: جامعه ایثارگری استان که متقاضی ملاقات با علی‌اصغر فاضلی بودند صبح روز سه‌شنبه 5 تیرماه 97 با مدیرکل بنیاد صحبت کرده و مشکلات خود را با وی در میان گذاشتند.
علی‌اصغر فاضلی در این حاشیه این دیدار عنوان کرد: دیدارهای حضوری سبب شده تا زمینه و بستری فراهم شود که خانواده های معظم شاهد و ایثارگر از نزدیک مسائل خود را بیان کنند.
وی با اشاره به اهداف انقلاب اسلامی در فراهم نمودن فضای ارتباط راحت بین مردم و مسئولین گفت: دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری تبلور عینی مردمی بودن مسئولین نظام جمهوری اسلامی است.
مدیرکل بنیاد دیدار با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران را در تسریع روند حل برخی مشکلات بسیار مؤثر دانست و افزود: شنیدن خواسته‌های خانواده‌ها از وظایف مهم و اساسی مسئولان است که موجب آشنایی بهتر با مشکلات و درخواست‌های آنان و رفع این مشکلات این عزیزان خواهد بود.
وی در پایان با شاره به راه‌اندازی میز خدمت از ابتدای تیرماه سال جاری اظهار داشت: جامعه ایثارگری می‌تواند بودن فرایند و پیچیدگی اداری و با مراجعه به مرکز هاتف با کارشناسان میز خدمت و مرتبط حوزه کاری خود ارتباط مستقیم برقرار کرده و ضمن ثبت درخواست، پیگیر امور خود بدون تشریفات اداری در حداقل زمان ممکن انجام شود.
در این دیدار مدیرکل بنیاد به مشکلات تک‌تک مراجعه‌کنندگان رسیدگی و برای حل این مشکلات دستوراتی را صادر کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 250190