داخلی صفحه گلستان خبر
 
خون شهدای هفتم تیر پایه مستحکم نظام جمهوری اسلامی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴
مدیرکل بنیاد استان گلستان عنوان کرد: شهید بهشتی (ره) ویارانش با نثار خون پاکشان، موجب استحکام پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند.
خون شهدای هفتم تیر پایه مستحکم نظام جمهوری اسلامی شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی‌اصغر فاضلی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر اظهار داشت: شهدای هفتم تیر به‌ویژه آیت‌الله دکتر بهشتی (ره) سند مظلومیت و صیانت و حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی بودند.
وی عنوان کرد: دشمنان سعی داشتند با ترور و به شهادت رساندن افراد تأثیرگذار و انقلابی حرکت پیش‌رونده نظام را متوقف کنند اما در این عرصه نه‌تنها موفق نبودند بلکه بحمدالله خون این مردان الهی باعث جنبش و حرکت بیشتری در صدور و حرکت انقلاب اسلامی ایران شد.
مدیرکل بنیاد در ادامه بابیان ابعاد مختلف زندگی شهید بهشتی (ره) گفت: همه زندگی و تلاش این مجاهد انقلابی برای موفقیت انقلاب و تحقق اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی بود.
فاضلی افزود: شهید مظلوم بهشتی (ره) با نبوغ بالای خود نقش مؤثری در تدوین قانون اساسی و همچنین تحقق اهداف انقلاب اسلامی و امام راحل داشته است.
وی در پایان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه بیان کرد: هفتم تیر فرصت مناسبی است تا ضمن زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، افکار و اندیشه‌های این شهدای والامقام را به مردم معرفی نموده و یاد این عزیزان را گرامی بداریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 250202