یادواره شهید بهشتی، شهدای هفت‌تیر و 10 شهید نیروی انتظامی شهرستان فاروج برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۰
یادواره شهید بهشتی، شهدای هفت‌تیر و 10 شهید نیروی انتظامی با حضور جمعی از خانواده شهدا و اقشار مردم و مسئولان برگزار شد.
یادواره شهید بهشتی، شهدای هفت‌تیر و 10 شهید نیروی انتظامی شهرستان فاروج برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی، یادواره شهید بهشتی و 72 تن از یارانش و 10 شهید نیروی انتظامی فاروج با حضور مسئولین استانی، امام‌جمعه، فرماندار، فرماندهی سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و موسی درگاهی رئیس بنیاد شهیدوامور ایثارگران شهرستان فاروج و سایر مسئولین شهرستانی و با حضور باشکوه خانواده‌های معظم شهدا برگزار شد.
حجت‌الاسلام وحیدی رئیس دادگستری فاروج در سخنرانی خود اظهار داشت: دستگاه قوه قضائیه وابسته به هیچ جناح، طیف و یا گروهی نیست بلکه متکی به خدا، قرآن و قانون است، حادثه هفتم تیرماه سال 60 که شهید بهشتی و 72 تن از یارانش که از والاترین شخصیت‌های سیاسی کشور بودند به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند، درس‌ها و پیام‌هایی را به ما می‌دهد که خداوند متعال پشتوانه این نظام و انقلاب است و هیچ‌کس نمی‌تواند به اقتدار این کشور لطمه‌ای بزند بلکه بااقتدار بیشتر روزبه‌روز پیشرفت می‌کند و به اقتدار و شرف این نظام اضافه می‌شود و این‌یک امداد الهی است.
وحیدی افزود: شهید بهشتی پرکار و پرتلاش بود و روحیه سازش‌ناپذیری با دشمن داشت، با اخلاص و برای رضای خدا کار می‌کرد و نه برای غیر خدا و به خاطر همین نام و یاد و اهدافش ماندنی شد.
کد مطلب: 250539