گردهمایی فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار شهرستان چابهار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران در گردهمایی فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار گفت: رسالت بنیاد شهید ارائه خدمات به جامعه هدف و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
گردهمایی فرزندان شاهد و ایثارگر جویای کار شهرستان چابهار
 
به گزارش ايثار استان سيستان و بلوچستان، گردهمايي فرزندان شهدا و ايثارگران با حضور مديران استاني و شهرستاني استان سيستان و بلوچستان در شهرستان چابهار برگزار شد.
در اين گردهمايي مديران بنياد شهيد و روساي ادارات به ارائه مشاوره و راهكارهاي خود اشتغالي  فرزندان شهدا و ايثارگران جوياي كار پرداختند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان سيستان و بلوچستان در این جلسه ضمن گراميداشت شهداي هفتم تير و شهداي تاسوعاي حسيني چابهار گفت: رسالت بنياد شهيد را باید در دو محور دانست يكی ارائه خدمات با نگاه فرهنگي به خانواده معظم شهدا و ايثارگران و دیگر ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه دانست.
 وي مهمترين دغدغه ايثارگران را اشتغال عنوان كرد و افزود: فرزندان شاهد و ايثارگر جوياي كار در استان بالغ بر 800 نفر می باشد. و عامل اشتغال جامعه ايثارگري ضمن شركت در آزمون هاي استخدامي، مهارت و فن آموزي ايثارگران و جذب در بخش خصوصي است.
دکتر پالاش همچنین ضمن بررسي ظرفيتهاي اشتغال زايي در چابهار از مجموعه هاي غير دولتي، خواستار جذب نيرو بر اساس ماده 21 قانون جامع خدمات رساني ايثارگران سهميه 25 درصد و 5 درصد دانست تا بتوان از اين طريق خانواده شهدا و ايثارگران جوياي كار زودتر مشغول به كار شوند.
وي همچنين در ادامه به پاسخگويي سوالات حاضرين در جلسه پرداخت و در جريان مشكلات ايثارگران قرار گرفت و دستور رسيدگي آنان را داد./انتهاي خبر
 
 
 

 
کد مطلب: 250737