داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهیدو امور ایثارگران گلستان عنوان کرد:
ارزش‌های انقلابی در انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به نسل جوان نقش بسزایی دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۸
مدیر کل بنیاد گلستان در این جلسه گفت: ارزش‌های الهی و انقلابی در انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به نسل جوان تأثیر بسزایی دارد.
ارزش‌های انقلابی در انتقال مفاهیم ایثار و شهادت به نسل جوان نقش بسزایی دارد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، علی‌اصغر فاضلی ضمن تقدیر صمیمانه از زحمات چندماهه اخیر مجموعه پرسنل درراه اندازی هرچه بهتر و دقیق‌تر میز خدمت با تشکیل کمیته‌های برنامه‌ریزی، نتیجه زحمات شبانه‌روزی همکاران را بسیار مطلوب عنوان کردند. 
مدیرکل بنیاد استان گلستان با اشاره به لزوم رعایت قوانین و مقررات اظهار کرد: دستورالعمل اجرایی میز خدمت این اداره کل با همکاری همه‌جانبه کارکنان از ابتدای تیرماه اجرا و با تلاش و جدیت شما عزیزان به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت.
وی در خصوص رضایتمندی ارباب‌رجوع گفت: اگر خدمتی مورد انتظار خانواده شهدا و ایثارگران باشد و چنانچه واجدالشرایط نباشد برخورد عادلانه و تکریم و پاسخ دادن باروی گشاده، علی‌الخصوص به والدین معظم شهدا موجب رضایت قلبی این عزیزان می‌شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: برنامه‌ریزی‌ها و تمهیدات لازم در ادارات کل و نظارت مستمر بر شهرستان‌ها یکی از اهداف راه‌اندازی میز خدمت بوده است. لذا انتظار می‌رود کارکنان ستادی نسبت به دستورالعمل‌ها و قوانین تسلط بیشتری داشته باشند.
فاضلی با تأکید بر اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهم‌ترین رسالت بنیاد است خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های فرهنگی از قبیل طرح سپاس و شرکت در یادواره‌ها، مراسمات ملی، مذهبی و همچنین تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا باید در بعد رسانه‌ای و استفاده حداکثری از فضای مجازی پررنگ‌تر و شفاف‌تر باشد.
وی اظهار داشت: برای انتقال مفاهیم ایثار و شهادت و ترغیب و تشویق نسل جوان باید از خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها به‌ویژه در برنامه‌های فرهنگی و ایثار اجتماعی استفاده شود.
وی ضمن تأکید بر صرفه‌جویی در مصارف اداری، برگزاری کلاس‌های آموزشی در راستای سبک زندگی ایرانی و اسلامی برای کارکنان را امری ضروری دانست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان با تقدیر از همکاری‌های بی‌شائبه کارکنان در جشنواره شهید رجایی و اخذ رتبه برتر کشوری و استانی سال 95 لزوم تداوم این همکاری را در سال جاری خواستار شد.
در ادامه مهدی خسروی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در خصوص نظم و انضباط اداری و همچنین تخصیص و جذب اعتبارات توضیحاتی ارائه داد.
وی افزود: نظارت بر شهرستان‌ها و نحوه جذب اعتبارات و دریافت گزارش‌های تفصیلی از مأموریت‌ها و ثبت کلیه خدمات در سیستم سجایا با جدیت صورت پذیرد.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 250755