رئیس بنیاد رشتخوار
پایش سلامت 40 نفر از والدین شهدای رشتخوار انجام شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۸
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان رشتخوار گفت: با هدف ارتقا سطح و سلامت و توانمندی، طرح پایش سلامت والدین معظم شهدا با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار انجام شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محسن سلطاني سنگاني دوشنبه 11 تيرماه در رابطه با پايش سلامت خانواده‌هاي ايثارگران گفت: در این طرح که از ابتدای سال 96 تاکنون در حال اجراست مشکلات درمانی  والدین شهدا توسط پزشکان متخصص و معتبر در منازل آنان شناسایی و بر طرف شده است.
وي ادامه داد: با توافقی با شبکه بهداشت و درمان شهرستان صورت گرفت پزشکان پایش سلامت با حضور در منازل والدین شهدا نسبت به بررسی وضعیت درمانی آنان اقدام و پس از جمع آوری اطلاعات درمانی نسبت به مداواي آنها اقدام كردند.
سلطاني سنگاني با اشاره به اینکه 40 مورد پایش سلامت اجرا شده است، افزود: همچنین با تعامل صورت گرفته خانه‌های بهداشت شهرها و روستاها، مادران و پدران شهدایی که نیاز به خدمات درمانی در منزل داشتند با حضور کادر درمانی در منازل خدمات در محل به آنان ارائه شد.
وي اشاره كرد: در راستای ارتقا سطح آگاهی و اطلاعات جامعه هدف این شهرستان با حضور اساتید در حوزه بهداشت روان و اعتیاد 5 جلسه آموزشی با حضور ایثارگران و خانواده آنان برگزار شد.
گفتني است شهرستان رشتخوار با وسعت 3500 کیلومتر مربع و 60 روستا و دهستان و دو بخش دارای 80 شهید والامقام می‌باشد که 51 نفر از والدین معظم آنها در قید حیات هستند و در طرح بالا به آنان در دورترین و نزدیک ترین روستاها و بخش‌ها خدمات ارائه شده است.
انتهاي پيام/
علی رحیمی خبرنگار ایثار رضوی شهرستان رشتخوار 
 کلمات کليدی: ایثار رضوی، رشتخوار، پایش سلامت، خراسان رضوی
کد مطلب: 250819