داخلی صفحه سمنان خبر
 
برگزاری اردوی آموزشی پایش سلامت ویژه والدین شهدای شهرستان سمنان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱
از سوی بنیاد شهرستان سمنان یک دوره اردوی آموزشی تفریحی در راستای فراگیری شیوه‌های زندگی سالم، ویژه والدین شهدا برگزار شد.
برگزاری اردوی آموزشی پایش سلامت ویژه والدین شهدای شهرستان سمنان
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سمنان اردوی یک ‌روزه آموزشی تفریحی در قالب  طرح " پایش سلامت» ویژه والدین شهدای شهرستان سمنان و سرخه صبح دوشنبه ۱۱ تیرماه ۹۷ در جوار بقعه متبرک پیغمبران در فاصله ۳۰ کیلومتری شمال سمنان برگزار شد. در این دوره که با حضور بالغ‌بر ۱۵۰ تن از والدین شهدا صورت پذیرفت  ابتدا آراسته، رئیس بنیاد شهرستان در مورد مهم‌ترین خدمات قابل‌ارائه به ایثارگران ازجمله چگونگی برقراری حق پرستاری، ضرورت بهره‌برداری آسان از تلفن ۱۶۱۶ و تسریع در ثبت‌نام کارت شناسایی ایثارگران سخن گفت. در ادامه دوست محمدی، پزشک و کارشناس مرکز بهداشت شهرستان در خصوص شیوه‌های زندگی سالم، بهبود کیفیت زندگی، ورزش منظم و مستمر روزانه و تغییر الگوی تغذیه و خواب با استناد به حکمت بوعلی سینا توضیحات لازم را ارائه کرد.
حجت‌الاسلام قندهاری، مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان سمنان نیز پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر به حوادث مختلف تیرماه و به‌ویژه دلایل نام‌گذاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکائی اشاره کرد و اذعان داشت:
استکبار جهانی از هیچ تلاشی برای فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی فروگذار نکرده ازجمله طراحی حادثه انفجار دفتر حرب جمهوری اسلامی و شهادت دکتر بهشتی ویاران صدیق انقلاب، شهادت آیت ا. . صدوقی، حمله ناوگان آمریکائی به هواپیمای مسافربری بندرعباس و حمله شیمیایی به مردم بی‌پناه سردشت. وی افزود:
بر اساس این اتفاقات لازم است مردم از سوابق جنایات و زیاده‌خواهی آمریکا در سطح جهان آگاهی یافته و بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مباد که دشمن بتواند با چهره بزک‌ کرده جنایات خود را محو کرده و جهانیان را بفریبد.
اضافه می‌نماید این دوره آموزشی در ۲ نوبت صبح و عصر ادامه داشت.
کد مطلب: 250906