داخلی صفحه گلستان خبر
 
نخستین کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری جدید استان برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۰
معاون توسعه بنیاد استان گلستان از برگزاری نخستین کارگاه آموزشی اتوماسیون مکاتبات اداری جدید «سیستم جامع پرگار» ویژه کارشناسان فرهنگی بنیاد شهرستان‌های تابعه استان خبر داد.
نخستین کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری جدید استان برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، مهدی خسروی در این جلسه با بیان نقش و اهمیت موضوع در رفاه حال جامعه ایثارگری استان اظهار داشت: این کارگاه در 5 دوره با حضور معاونین، روسا و کلیه کارشناسان حوزه‌های مختلف در سطح استان و شهرستان‌های تابعه برگزار می‌گردد.
وی ادامه داد: بر اساس اعلام مرکز از نیمه دوم سال 97 عملاً کلیه کاربران باید با سامانه جدید اتوماسیون اقدام به ثبت و صدور نامه‌نمایند.
معاون توسعه ضمن معرفی سیستم جامع پرگار افزود: این محصول پاسخی است به نیازهای کاربرانی که با توجه به گسترش زیرساخت‌ها و شبکه‌های ارتباطی انتظار دارند، بدون محدودیت جغرافیایی و با استفاده از دستگاه‌های مختلف اعم از رایانه و وسایل ارتباط‌جمعی هوشمند به نیازهای خود در بالاترین سرعت دسترسی داشته باشند.
وی در ادامه ضمن بیان اهداف سازمانی در خصوص نظم و انضباط اداری، صرفه‌جویی در مصارف اداری و همچنین تخصیص و جذب اعتبارات توضیحاتی ارائه داد.
خسروی در انتها خطاب به همکاران حاضر در جلسه افزود: نظارت بر شهرستان‌ها در نحوه جذب اعتبارات، دریافت گزارش‌های تفصیلی از مأموریت‌ها و ثبت کلیه خدمات در سیستم سجایا با جدیت از سوی این معاونت پیگیری خواهد شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251031