دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران تعهدی ملی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
فرماندار شهرستان عجبشیر با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه و تعهد ملی است، گفت: شهیدان و ایثارگران مظهر صلابت این مرزوبوم هستند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از عجبشیر، عادل اصغرپور  به اتفاق سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید  و امور ایثارگان عجبشیر در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان، بابیان اینکه خانواده شهدا مایه عزت جامعه هستند، تصریح کرد: امید است مسئولین نیز بیش‌ازپیش قدردان زحمات، ایثارگری‌ها و ازخودگذشتگی خانواده شهدا باشند.
وی افزود: خانواده شهدا گل مظهر اقتدار جامعه هستند و مسئولین و مدیران در تمامی بخش‌ها و رده‌ها موظف‌اند در یک برنامه زمان‌بندی مشخص با خانواده‌های معظم و مکرم شهدا دیدار کرده و از نزدیک مسائل، مشکلات و درخواست‌های آنان را بررسی کنند.
وی بابیان اینکه نیاز معنوی خانواده‌های شهدا در کنار مباحث و موضوعات مادی باید موردتوجه باشد، یادآور شد: در این زمینه عزت، کرامت و شخصیت این عزیزان باید به‌شدت از سوی مسئولین امر رعایت شده و موردتوجه قرار گیرد.
اصغرپور وجود والدین عزیز شهدا در جامعه را مایه دلگرمی دانست و افزود: ما با حضور در کنار شما عزیزان برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم، روحیه و انرژی می‌گیریم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251062