دیدار جمعی از مسئولین و دهیارهای رشتخوار با خانواده معظم شهدا
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
به مناسبت 14 تیر ماه روز دهیاری ها و شهرداری ها جمعی از مسئولین با حضور در منزل شهید والامقام حسن قاسمپور با والدین این شهید دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار خراسان رضوی، به مناسبت روز دهیاری ها و شهرداری های جمعی از مسئولین شهرستان با خانواده شهید قاسم پور از روستای مهدی آباد دیدار کردند.
در این دیدار که با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین ادارات، رئیس بنیاد شهید و جمعی از دهیاران شهرستان رشتخوار صورت گرفت، حجت الاسلام طیبی امام جمعه شهر رشتخوار ضمن تقدیر از والدین شهید والامقام، با ارج نهادن تلاش ها و زحمات ایثارگران و شهدا در راستای ارتقا امنیت جامعه گفت:مسئولین و دهیاران بدانند که اگر در حال خدمت رسانی و تلاش در روستاها و بخش های خود هستند به واسطه امنیتی است که شهدا و ایثارگران از ابتدای انقلاب برای ما به ارمغان آورده اند.
در ادامه خالقداد عرب به همکاری دهیاری ها در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با بنیاد شهید تاکید و گفت: بیشترین شهدای ما از روستاها هستند و دهیار به عنوان نماینده دولت در روستا باید در خدمت رسانی به ایثارگران و خانواده معظم شهدا کوشا بوده و در این راستا تلاش کنند.
در انتها محسن سلطانی رئیس بنیاد شهید شهرستان رشتخوار با یادآوری رشادت های شهدا و ایثارگران در والا نگه داشتن پرچم ایران در قله های اقتدار و سربلندی گفت: امروز به برکت مجاهدت و از خودگذشتگی شهداست که در این شرایط منطقه و جهان با اقتدار در مقابل هجمه های دشمنان ایستادگی کرده ایم.
رئیس بنیاد در ادامه افزود: در سال 96 نزدیک به 10 یادواره و یادمان شهید با همکاری دهیاری ها برگزار گردید که ضمن تقدیر از آنان امیدواریم در سال 97 افزایش داشته باشد.
شایان ذکر است رشتخوار شهید حسن قاسم پور متولد 1367 روستای مهدی آباد که در 1391/04/28 در هنگ مرزی نهبندان در درگیری با اشرار مسلح به درجه رفیع شهادت نایل شد.
انتهای پیام/
 
اخبار مرتبط با این شهرستان
1-خدمات الكترونيك آماده خدمت‌رساني به ايثارگران رشتخوار
2-دریافت 252 کد رهگیری در سامانه بر خط رشتخوار
3-پایش سلامت 40 نفر از والدین شهدای رشتخوار انجام شد
 
علی رحیمی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان رشتخوارکلمات کليدی: ایثار رضوی، رشتخوار، دیدار، دهیاران، خراسان رضوی
کد مطلب: 251064