رئيس بنياد رشتخوار
دیدار های ایثارگران به صورت هدفمند توسط مسئولین برگزار می شود
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۴
رئیس بنیاد شهيد و امور ايثارگران رشتخوار گفت: دیدار با ایثارگران باید به صورت هدفمند توسط مسئولین شهرستان رشتخوار برگزار شود.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، محسن سلطانی گزارشی در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه تعاون در سال 96 و سه ماه ابتدای سال 97 تشریح کرد و بيان داشت: همواره تعاون پيشرو در آرامش و آسايش جامعه هدف مي‌باشد و همکاران ما در این حوزه با شناخت کامل نیازها و مشکلات جامعه هدف به عنوان عضوی از این خانواده همواره در تلاش ارتقا خدمات بنیاد در جهت افزایش آرامش و آسایش جامعه هدف بوده‌اند که در همین راستا در سال 96 تعداد 182 و از ابتدای سال 97 تعداد 46 دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با حضور امام جمعه، فرماندار و سایر مسئولین شهرستان انجام شده است.
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران رشتخوار افزود:دیدار با ایثارگران باید به صورت هدفمند توسط مسئولین شهرستان رشتخوار برگزار شود.
وی در ادامه به بیان شرح عملکرد تعاون بنیاد رشتخوار پرداخت و گفت: در سال 96 و 97 در حوزه پذیرش تعداد 78 کارت ایثار ثبت نام شده که 62 عدد آن تحويل جامعه هدف گردیده است، همچنین چهار برقراری حقوق، 10 مورد ارسال مدارک ایثارگران به کمیسیون احراز، تشکیل پرونده و ثبت در سیستم سجایا 20 مورد از دیگر خدمات ارائه شده به جامعه هدف می‌باشد.
سلطاني در خصوص بخش مسکن و گلزارها گفت: با تلاش کارکنان بنیاد رشتخوار در سال 96 تعداد 18 و سال 97 تعداد 11 فقره وام مسکن به ایثارگران پرداخت شده است و بازسازي 6 گلزار شهدای سنگان و 7 گلزار شهدای باسفر به طور کامل انجام گرفته است.
وي ادامه داد: در بخش اشتغال نیز با پیگیری و شرکت در جلسات کارگروه شهرستان چهار نفر از عزیزان جامعه هدف در سال 96 به استخدام دستگاه‌های اجرایی در آمدند و تعداد پنج وام داخلی (خود اشتغالی) و 17 وام مشاغل خانگی به کارآفرینان جامعه هدف اعطا شد.
شایان ذکر است بنیاد رشتخوار دارای 322 پرونده جانباز و 80 شهید می‌باشد.
انتهاي پيام/

اخبار مرتبط با این شهرستان
1-تعویض تصاویر شهدا شهرستان رشتخوار
2-دریافت 252 کد رهگیری در سامانه بر خط رشتخوار
3-خدمات الكترونيك آماده خدمت‌رساني به ايثارگران رشتخوار

علی رحیمی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان رشتخوارکلمات کليدی: ایثار رضوی، رشتخوار، دیدار هدفمند، خراسان رضوی
کد مطلب: 251109