انتشار نسخه آزمایشی برنامه موبایل همراه ایثار
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در راستای توسعه زیرساخت‌های الکترونیکی ارائه‌دهنده خدمات به جامعه محترم ایثارگران و به‌منظور تحقق دولت همراه، نسخه آزمایشی برنامه موبایل همراه ایثار به‌صورت عمومی از طریق سایت ایثار منتشر شد.
انتشار نسخه آزمایشی برنامه موبایل همراه ایثار
 
به گزارش «ایثار»، علیرضا امینی در خصوص جزئیات برنامه موبایل همراه ایثار گفت: این برنامه قابل‌نصب بر روی دستگاه‌های همراه هوشمند با سیستم‌عامل اندروید است و ایثارگران عزیز جهت دریافت برنامه می‌توانند از طریق تصویر مربوطه روی پایگاه اطلاع رسانی ایثار اقدام به دانلود فایل با فرمت apk و نصب آن روی دستگاه خود کنند.
وی ادامه داد: برنامه همراه ایثار دارای یک پنل کاربری عمومی است که بدون نام کاربری و کلمه عبور قابل‌استفاده خواهد بود، این پنل شامل امکانات عمومی ازجمله آدرس، شماره تلفن و محل استقرار دفاتر بنیاد روی نقشه، میانبرهای دسترسی به سایت ایثار، مراکز درمانی و ... است.
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد در پایان گفت: کاربران می‌توانند از همان نام کاربری و کلمه عبور سامانه خدمات ایثار جهت استفاده در سامانه همراه ایثار استفاده کرده و به امکاناتی چون مشاهده و دریافت فیش حقوقی، ثبت انتقادات و پیشنهادات و ... دسترسی یابند، ضمن اینکه سامانه همراه ایثار در دست توسعه بوده و در آینده امکانات و خدمات دیگری به این سامانه افزوده می‌شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251144