رسیدگی به 928 پرونده در کمیسیون تعیین درصد بنیاد در 3 استان
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۶
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد (تعیین درصد) در استان‌های قم، اردبیل و کرمان و رسیدگی به پرونده حدود 928 متقاضی در این استان‌ها خبر داد.
رسیدگی به 928 پرونده در کمیسیون تعیین درصد بنیاد در 3 استان
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا طائبی با اشاره به درخواست برگزاری کمیسیون پزشکی در استان‌های مختلف کشور گفت: با توجه به درخواست استان قم برای برگزاری کمیسیون تعیین درصد، این کمیسیون در تاریخ 7 تیرماه با حضور اعضای تیم کمیسیون پزشکی بنیاد متشکل از متخصصین، دبیر و کارشناسان این اداره کل برای بررسی پرونده‌های خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان طی 4 جلسه در این استان برگزار شد که طی این جلسات حدود 300 پرونده مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به برگزاری این کمیسیون در استان اردبیل گفت: کمیسیون تعیین درصد در این استان نیز طی 4 جلسه با حضور متخصصین برگزار شد و در این جلسات پرونده 216 متقاضی بررسی شد. همچنین در جلسه مشترک با مدیرکل بنیاد این استان داشتیم، موضوعات و موارد مرتبط با کمیسیون بررسی شد و بازدیدی نیز از فرآیند برگزاری کمیسیون در این استان صورت گرفت.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص برگزاری کمیسیون در استان کرمان گفت: تیم کمیسیون پزشکی متشکل از 7 متخصص، 2 کارشناس و دبیر در تاریخ 7 تیرماه وارد استان کرمان شد و نخستین روز حضور در این استان با برگزاری 4 جلسه در شهرستان زرند و ویزیت و بررسی پرونده‌های این استان به پایان رسید. در تاریخ 8 تیرماه نیز 4 جلسه این کمیسیون در شهرستان کرمان برگزار شد که در مجموع این 2 روز 412 پرونده تحت بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251155