داخلی صفحه یزد خبر
 
مهلت ارسال آثار به جشنواره «ایثار و شهادت» تمدید شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۷
گروه فرهنگی- مسئول روابط‌ عمومی بنیاد شهید و ایثارگران استان یزد با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر ایثار و شهادت گفت: رسانه‌های یزد می‌توانند تا ۲۰ تیرماه نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
مهلت ارسال آثار به جشنواره «ایثار و شهادت» تمدید شد
 
عبدالکریم لک، مسئول روابط‌عمومی بنیاد شهید و ایثارگران استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا یزد با اشاره به برگزاری چهارمین جشنواره تجلیل از خبرنگاران برتر رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی در حوزه ایثار و شهادت اظهار کرد: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره با توجه به استقبال صورت گرفته و تقاضای خبرنگاران برای زمان بیشتر جهت گردآوری آثار تا روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه تمدید شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ایثار و شهادت و ایثار اجتماعی را از محورهای جشنواره برشمرد و افزود: خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و خبری، مطبوعات، صدای جمهوری اسلامی ایران، سیمای جمهوری اسلامی ایران از بخش های جشنواره هستند.
لک بخش ویژه جشنواره را مقاله و یادداشت منتشرشده در خصوص روز بزرگداشت شهدا برشمرد و گفت: رسانه ها می توانند آثار را در قالب‌های خبر و گزارش خبری، مصاحبه، مقاله و یادداشت، عکس و فیلم خبری به جشنواره ارسال نمایند.
مسئول روابط‌عمومی بنیاد شهید و ایثارگران استان یزد با اشاره به نحوه ارسال آثار و مدارک مورد نیاز نیز گفت: ثبت نام در این جشنواره به صورت اینترنتی بوده و شرکت کنندگان می‌توانند با مراجعه به لینک جشنواره به آدرس jashnvareh.hayat.ir یا بنیاد شهید و امورایثارگران به آدرس http://www.isaar.ir/states/yazd ثبت نام نمایند.
وی تصریح کرد: آثار دریافتی سراسری و استانی به صورت جداگانه توسط هیئت داوران و بر اساس شاخص‌های تخصصی از جمله دقت، کیفیت و... ارزیابی خواهند شد.
 
کد مطلب: 251248