داخلی صفحه اردبیل خبر
 
مدیرکل اداره اردویی و ورزشی بنیاد
ورزش در بین خانواده های شاهد و ایثارگر همگانی می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸
مدیرکل اداره اردویی و ورزش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل از همگانی کردن ورزش در بین جانبازان و خانواده های شهدا خبر داد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، مستجاد حسینی در سفر خود به استان اردبیل ضمن بازدید از پروژه ها و مجموعه فرهنگی ورزشی استان اردبیل از نزدیک در جریان امکانات ورزشی و ارائه خدمات به جامعه ایثارگر استان اردبیل قرار گرفت.
 وی در این سفر با معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با هدف هم اندیشی و رسیدگی به مشکلات ورزشی جامعه ایثارگران دیدار کرد و به تشریح اهداف و برنامه های اداره اردویی و ورزشی بنیاد در سالجاری و اشاعه فرهنگ ورزش در سطح جامعه پرداخت.
وی در نشست با مدیر عامل موسسه ایثار استان اردبیل نیز اظهار کرد: باید تلاش کرد همه عزیزان جانباز و ایثارگر و خانواده هایشان از امکانات ورزشی موسسه ایثار بهره مند شوند و با برنامه ریزی بهتر فرهنگ ورزش را در بین جامعه هدف همگانی نمود.
وی بر سر تمرینات نایب قهرمان مسابقات پارالمپیک ریو جانباز گرانقدر"عبداله حیدری" حاضر شد و نسبت به تامین تجهیزات ورزشی مورد نیاز وی قول مساعد داد و از حمایت بنیاد از ورزشکاران حرفه ای و مدال آور جهانی خبر داد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 251297