داخلی صفحه البرز خبر
 
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از بهترین اعمال است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از اعزام جامعه‌ی ایثارگری به اردوهای تفریحی خبر داد و گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از بهترین اعمال است.
خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از بهترین اعمال است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز حمید ذوالفقاری با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران از اعزام جامعه‌ی ایثارگری استان البرز به اردوهای تفریحی خبر داد و گفت: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از بهترین اعمال است.
وی در ادامه بابیان اینکه خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب تقرب به خداوند است تصریح کرد: این خدمات باید خالصانه و به شیوه صحیح و درشان این عزیزان صورت گیرد تا بتوانیم رضایت این قشر معظم را به دست آوریم.
معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان توجه به اوقات فراغت خانواده‌های شهدا و ایثارگران را مهم برشمرد و خاطرنشان ساخت: در جهت تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای ساماندهی اوقات فراغت این عزیزان تابستان سال جاری قریب به 5 هزار از عزیزان شاهد و ایثارگر در قالب کاروان‌های 120 نفری (40 کاروان) در اردوهای فرهنگی و تفریحی یک‌روزه باغ عرفان اعزام خواهند شد.
 
کد خبر 97/159
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251372