داخلی صفحه البرز خبر
 
دکتر نجفی:
دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان برای ما توفیق بزرگی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۰
استاندار البرز در دیدار با خانواده معظم شهیدان فلاح نژاد در روستای خور گفت: دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان برای ما توفیق بزرگی است.
دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان برای ما توفیق بزرگی است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمدعلی نجفی استاندار البرز، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، ابوالقاسم پالیزگیر فرماندار ساوجبلاغ، ابراهیم نگهبان رئیس بنیاد ساوجبلاغ، به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا باهدف عرض تسلیت با حضور در منزل مرحوم روح اله فلاح نژاد فرزند شهید تقی فلاح نژاد برادر فرماندار نظرآباد ضمن قرائت فاتحه عروج ملكوتي اين عزيز سفرکرده را به مادر صبورش و خواهران، برادران، همسر و فرزندان گران‌قدرش تسليت و تعزيت عرض نمودند.
محمدعلی نجفی در این دیدار خانواده‌های شهدا و ایثارگران را اسوه‌های صبر و استقامت دانست و گفت: در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، بانوان نقش تأثیرگذاری ایفا کردند.
وی ادامه داد: دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان برای ما توفیق بزرگی است و ما خود را با این دیدارها متبرک می‌سازیم.
نجفی با اشاره به اینکه دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران وظیفه همه مسئولین نظام است گفت: ایثار و فداکاری از بارزترین نشانه‌های انسان مؤمن است که شهدا، ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها الگوی مردم و مسئولان در این امر هستند.
 
کد خبر 97/160
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251376