داخلی صفحه یزد خبر
 
یادواره شهدای بارجین میبد برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹
هم‌زمان با سالروز شهادت بنیان گزار مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) یادواره شهدای بارجین میبد برگزار شد.
یادواره شهدای بارجین میبد برگزار شد
 
به گزارش «ایثار یزد» یادواره شهدای بارجین شهرستان میبد هم‌زمان با سالروز شهادت بنیان گزار مذهب تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) با حضور مسئولان، خانواده‌های شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم ولایتمدار این شهرستان در حسینیه بارجین برگزار شد.
مشاور عالی فرمانده سپاه قدس در این مراسم بابیان رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس گفت: در هر نقطه از جهان که نام جنگ به میان آورده شود صحبت دلاوری‌های هزاران شهید ایران در دفاع مقدس به میان می‌آید.
سردار حسن کریم پور در بخش دیگری بابیان این سؤال که چگونه نام جنگ را مقدس نهاده‌اند، ادامه داد: پس از هشت سال دفاع حتی یک‌بار گناهی گزارش نشد و به گفته سردار سلیمانی جبهه  قطعه‌ای از بهشت بود چراکه هرکه می‌آمد برای ساختن خودش بود نه دنیایش.
وی در ادامه با اعلام اینکه شهدا مدافع حرم مقام دو شهید رادارند، عنوان کرد: مدافعان حرم علاوه بر دورنگری، به خاطر عشق به اسلام و بصیرتشان است که می‌جنگند و اگر رشادت‌های آن‌ها نبود اکنون در داخل کشور با داعش در حال جنگ بودیم.
سردار کریم پور با تأکید بر اینکه خانواده شهدا گاهی سؤال می‌کنند که خون فرزندشان چه شد، تصریح کرد: نظام سلطه مدعی است تنها کشوری که مقابل ما ایستاد جمهوری اسلامی ایران است در مقابل این کشور هیچ واکنشی نمی‌توانیم انجام دهیم و این است پاسخ به خانواده‌های معظم شهدا.
 مشاور عالی فرمانده سپاه قدس در بخش دیگری از سخنان خود به فرمایش صریح رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: رهبر انقلاب فرمودند  هرکه به اسرائیل ضربه بزند را یاری می‌کنیم و هرکه به فلسطین ضربه بزند را دشمن می‌دانیم و به همان میزان به او ضربه می‌زنیم.
وی با تأکید بر اینکه رهبر معظم انقلاب ساخت و نگه‌داری سلاح هسته‌ای را حرام کرده است، عنوان کرد: اگر این حرام برداشته شود ساخت سلاح هسته‌ای برای نظام قدرتمند جمهوری اسلامی از ساخت یک تلفن همراه آسان‌تر خواهد بود.
کریم پور در پایان خاطرنشان کرد: از هر کشوری که به‌سوی ایران گلوله‌ای شلیک شود آن کشور با خاک یکسان خواهد شد و این نشان از قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
 
کد مطلب: 251406