داخلی صفحه یزد خبر
 
خدمتگزاری به مردم بزرگ‌ترین افتخار سردار شهید فیض بود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم چهلمین روز شهادت سردار حاج حسین فیض اردکانی گفت: خدمتگزاری به مردم بزرگ‌ترین افتخار سردار شهید فیض بود.
خدمتگزاری به مردم بزرگ‌ترین افتخار سردار شهید فیض بود
 
به گزارش «ایثار یزد» مراسم چهلمین روز شهادت سردار حاج حسین فیض اردکانی با حضور خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، دوستان و هم‌رزمان شهید فیض و مردم شهیدپرور دارالعباده برگزار شد.
سردار حاج حسین دقیقی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و علماء با اشاره به نقش مردم شهرستان اردکان در پشتیبانی از اسلام و انقلاب گفت: منطقه کویر مرکزی ایران مانند نگین‌های نورانی در کشور می‌درخشد.
وی افزود: این شهرها دژهای محکم انقلاب هستند و مردم، پایگاه اصلی انقلاب هستند و علما پشتوانه معنوی نیروهای جوان برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. حضور علمای این دیدار مانند آیت‌الله صدوقی و آیت‌الله خاتمی در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس نشان از نقش تعیین‌کننده آن‌ها در بسیج کنندگی مردم است.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به جوانان گفت: ما باید قدر شهدا و خانواده‌های معظم شهدا را بدانیم.
سردار دقیقی افزود: گنجینه ایثار و شهادت اردکان یک کار دل و عشق است که به‌عنوان یک ستاره نورانی بر روی زمین می‌درخشد، حتماً این گنجینه را ببینید.
وی با اشاره به حضور گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار فیض اظهار داشت: این حضور و ابراز ارادت نشان‌دهنده وجود یک پایگاه معنوی در قلوب مردم است که خنثی‌کننده همه توطئه‌ها نسبت به اسلام و انقلاب است. بخش اعظمی از امنیتی که امروز به لطف خداوند در ایران حاکم است به خاطر حضور مردم در همه صحنه‌هاست که همه ما و مسئولین باید قدر این مردم را بدانیم.
سردار دقیقی تصریح کرد: شهید فیض تا آخرین روزهای زندگی خود بدون در نظر گرفتن جریانات سیاسی به دنبال رفع گرفتاری از مردم به‌ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران بود.
وی افزود: اصلاً گزینه نظامی علیه ایران مطرح نیست و امروز دشمن از طریق اقتصادی به جنگ ایران آمده است و جنگ امروز از جنگ دیروز سخت‌تر است. در جنگ دیروز اگر کسی شهید می‌شد چهره‌اش تابناک بود ولی در جنگ فرهنگی امروز اگر کسی شکست بخورد به بدترین شکل هضم می‌شود. دشمن در جنگ اقتصادی بر گلوی مردم فشار می‌آورد تا مردم از اسلام، قرآن، روحانیت و اهل‌بیت جدا شوند.
مشاور عالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان اظهار داشت: دشمن در حال تفرقه‌افکنی در بین مردم و اقوام مختلف ایرانی است همان‌گونه که در زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس باهم متحد بودیم امروز هم نیاز جامعه ما وحدت است و ما باید با انسجام و با تبعیت از ولایت به‌عنوان محور وحدت به حرکت خود ادامه دهیم. ما امروز همچنان بااقتدار و محکم پای ولایت، استقلال کشور و اطاعت از اهل‌بیت عصمت و طهارت ایستاده‌ایم و در موضوع اقتصادی هم باید صبر داشته باشیم و استقامت کنیم.
کد مطلب: 251424