معرفی شهدا به جامعه موجب بصیرت‌افزایی جوانان می‌شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران گفت: با هدف بصیرت‌افزایی در بین جوانان نسل جدید باید الگوهای شاخص به‌ویژه شهیدان را در سراسر کشور معرفی کنیم تا عموم مردم از آن بهره‌مند شوند.
معرفی شهدا به جامعه موجب بصیرت‌افزایی جوانان می‌شود
 
به گزارش« ایثار»، عبدالله مرتضوی در کارگاه آموزشی مددکاران که با حضور احسان رجبی معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و مسئولان مددکاری شهرستان‌های تابعه در سالن همایش شهدای ترور برگزار شد، با تأکید بر توسعه و ترویج فرهنگ دفاع مقدس در جامعه اظهار داشت: برای حفظ و تداوم انقلاب اسلامی ایران هیچ فرهنگی جز فرهنگ ایثار و شهادت و ترویج آرمان‌ها و ارزش‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس نمی تواند کارساز باشد و باید در این زمینه اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای انجام شود.
وی بیان کرد: ما امروز به خود می‌بالیم در کشوری زندگی می‌کنیم که تأسی از خاندان اهل بیت در تاریخ این ملت موج می‌زند و الگوهایی همانند امام حسین(ع) بی تاثیر در تقویت این فرهنگ نیست و قطعا ملت ایران با برخورداری از چنین الگوهایی از تمامی مشکلات و بحران ها عبور خواهد کرد.
مدیر کل بنیاد شهرستان‌های استان تهران همچنین افزود: با هدف بصیرت‌افزایی در بین جوانان نسل جدید باید الگوهای شاخص به‌ ویژه شهیدان را در سراسر کشور معرفی کنیم تا عموم مردم از آن بهره‌مند شوند.
مرتضوی تصریح کرد: یاد شهدا سبب تداوم حرکت انقلاب اسلامی می‌شود زیرا اسلام و مسلمین ثمره خون شهدا و عظمت این کشور نیز به سبب شهدا است؛ بنابراین باید نام و یاد شهدا همواره زنده بماند و حماسه‌ شهدا به نسل‌های جوان امروزی منتقل شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251448