اشتغال جامعه ایثارگری از مهم‌ترین دغدغه‌های بنیاد است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶
مدیر کل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: مسئله اشتغال جامعه ایثارگری از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولین بنیاد است و ما باید با جذب وام‌های خوداشتغالی، در جهت اشتغال‌زایی و کارآفرینی بیشتر ایثارگران عزیز تلاش کنیم.
اشتغال جامعه ایثارگری از مهم‌ترین دغدغه‌های بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، به‌ منظور بررسی عملکرد و فعالیت‌های مجموعه اداری بنیاد شهرستان سنقر، معاونین ستادی بنیاد کرمانشاه، روز یکشنبه ۱۷ تیرماه، با حضور در بنیاد این شهرستان به بررسی فعالیت‌های انجام‌شده این بنیاد پرداختند.
حجت‌الاسلام هادی عسگری در این بازدید، با قدردانی از فعالیت‌های انجام‌شده بنیاد سنقر و کلیایی گفت: شهرستان سنقر از پتانسیل و ظرفیت‌های بسیار مناسبی برخوردار است که این خود می‌تواند در گره‌گشایی و حل مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری بسیار مهم و راه گشا باشد.
وی وجود مسئولین دلسوز، ولایت مدار و ایثارگر در این شهرستان را از ظرفیت‌های قابل‌اعتنا در این شهرستان یاد کرد و خواستار تعامل بیش‌ازپیش همکاران بنیاد با این عزیزان شد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در ادامه با اشاره به اینکه بازدید مسئولین بنیاد از ادارات تابعه بیشتر به‌ منظور کشف و شناسایی نیروها و استعدادهای مناسبی است که در شهرستان‌ها به خدمت مشغول هستند، اضافه کرد: تعامل و توجه به این عزیزان یقیناً می‌تواند برنامه‌ها و سیاست‌های بنیاد را در جهت حل مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری به‌خوبی به‌ پیش برد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: مشکل همیشگی نبود امکانات نیست بلکه بسیاری از مشکلات ناشی از بی‌برنامگی، نداشتن اولویت و عدم برنامه‌ریزی است که اگر چنانچه با دقت این موارد را در کارهایمان لحاظ کنیم، به‌ یقین در بسیاری از جهات به دستاوردهای خوبی خواهیم رسید.
وی سپس به بحث اشتغال ایثارگران اشاره‌ کرده و افزود: مسئله اشتغال جامعه ایثارگری از مهم‌ترین دغدغه‌های مسئولین بنیاد است و ما باید با جذب وام‌های خوداشتغالی، در جهت اشتغال‌زایی و کارآفرینی بیشتر ایثارگران عزیز تلاش کنیم.
حجت‌الاسلام عسگری در پایان فضای دستگاه عصمت و طهارت را فضایی همراه با صمیمیت، اخلاق، اخوت، نماز، حجاب و خدمتگزاری صادقانه به شهدا و ایثارگران عنوان کرد و یادآور شد: عزت و ذلت ما در دست خدای متعال است و خدمت در نهاد مقدس بنیاد و خدمت به شهدا فرصت و توفیقی است که خدای متعال به ما عطا کرده تا به‌ وسیله آن دنیا و آخرت خود را سامان ببخشیم.
گفتنی است، حجت‌الاسلام عسگری در جریان سفر به شهرستان سنقر به همراه معاونین و مسئولین بنیاد ضمن شرکت در مراسم تشییع پیکر جانباز گران‌قدر علی درویشی، از ساماندهی گلزار مطهر شهدای سنقر بازدید کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251474