داخلی صفحه زنجان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان خبر داد:
فعالیت کمیته ارزیاب برای تحقق قانون خدمات جامع ایثارگری در زنجان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان، از فعالیت کمیته ارزیاب از سال‌جاری جهت رسیدگی به تحقق قانون خدمات جامع ایثارگری در دستگاه‌های استان خبر داد و گفت: تاکنون به بیش از 10 دستگاه سرکشی شده و وضعیت در این حوزه متوسط ارزیابی شده است .
 
به گزارش ایثار واحد زنجان به نقل از ایسنا، علی کاظمی ، اظهار کرد: پس از تصویب قانون خدمات جامع ایثارگری، بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت تحقق مفاد این قانون نظارت خود را با تشکیل کمیته ارزیاب از سال‌جاری در استان آغاز کرده است .
 
 
وی افزود: تاکنون به بیش از 10 دستگاه در استان سرکشی شده است تا به روند اجرایی مفاد قانون خدمات جامع ایثارگری در این دستگاه‌ها نظارت شده و مدیران گزارش لازم در این زمینه ارائه داده‌اند که وضعیت در حد متوسط قرار دارد .
 
 
کاظمی تصریح کرد: شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از سه سال گذشته در استان زنجان به ریاست استاندار و 17 عضو رسمیت یافته است و در این زمینه برنامه‌های مختلف در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مورد توجه و ارزیابی قرار می‌گیرد .
 
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در ادامه یادآور شد: استان زنجان در تشکیل این کارگروه ارزیاب خدمات جامع ایثارگری در ادارات استان، جزو استان‌های فعال و دارای جایگاه محسوب می‌شود که نشان از توجه بنیاد به حوزه فرهنگ ایثار دارد .
 
 
وی خاطرنشان کرد: قانون خدمات جامع ایثارگری و مصوبات آن به عموم دستگاه‌های در کشور و به مراتبط به استان‌ها ابلاغ شده است و کارگروه ارزیاب با حضور در این دستگاه‌ها به وضعیت و مشکلات ایثارگران شاغل رسیدگی می‌شود .
 
انتهای پیام
 
کد مطلب: 251534