داخلی صفحه همدان خبر
 
الگوگیری از منش و سیره شهدا یک فرهنگ ارزشی و انقلابی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷
دوشنبه 18 تیرماه یادواره شهدای گرانقدر پای قلعه، شیخ منصورو دوخواهران در مسجد پای قلعه شهرستان نهاوند برگزار شد.
الگوگیری از منش و سیره شهدا یک فرهنگ ارزشی و انقلابی است
 
به گزارش بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان نهاوند، دوشنبه 18تیرماه همزمان با شهادت امام صادق (علیه السلام) یادواره شهدای گرانقدر پای قلعه، شیخ منصورو دوخواهران در مسجد پای قلعه شهرستان نهاوند برگزار شد.
ظفری مدیر کل حفظ و نشر آثار و ارزش های دفاع مقدس استان همدان امام خمینی(ره) را دلداده مجاهدان عرصه عمل و مسئولیت دانست و گفت: مقام معظم رهبری به مثابه معمار کبیر انقلاب است و امروز در عرصه میدانی برای اینکه بتوانیم مشکلاتی که قدرت های استکباری برای انقلاب و نظام ما به وجود آورده اند را برطرف کنیم، باید پیرو ولایت باشیم.
ظفری، با اشاره به حمایت کشورهای استکباری از صهیونیسم جانی، اظهار کرد: امروز دنیای کفر با قامت تمام در برابر اسلام و انقلاب ایستاده است و باید سلمان وار، مقدادوار و انصاری وار تلاش کنیم تا جامعه اسلامی ما به تراز اهداف و آرمان های امام خمینی(ره) در انقلاب برسد.ایشان در ادامه با اشاره به اینکه شهدا و رزمندگان بهترین الگو برای همه هستند، اظهار داشت: الگوگیری از منش و سیره شهدا یک فرهنگ ارزشی و انقلابی است. شهدا در مسیر پاسداری از ارزش های اسلامی و دینی حرکت کردند و ایثار شهیدان برای ما مقدس و زنده است.
وی بیان کرد: خانواده های معظم شهدا فرزندان رشید خود را به جبهه های نبرد حق علیه باطل فرستادند و امروز نه تنها هیچ مطالبه ای از مسئولان ندارند بلکه با کمال تواضع و فروتنی مسئولان را در کنار خود می پذیرند و برای بقای نظام اسلامی دعا می کنند.
وی افزود:  با تأکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت باید به‌ عنوان الگویی مؤثر و مفید برای جوانان در سطح جامعه ترویج شود، افزود: شهدا و جانبازان و ایثارگران در دوران 8 سال دفاع مقدس و عمر بابرکت انقلاب اسلامی با نثار خون خود از آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کردند.
 
کد مطلب: 251590