مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران:
اگر کار علمی با توجه به خدا باشد افضل اعمال محسوب می‌شود؛ در حوزه فرهنگی نمی‌توان با اعداد و ارقام مسائل را بیان کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۹
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه اگر کار علمی با توجه به خدا باشد افضل اعمال محسوب می‌شود گفت: در حوزه فرهنگی نمی‌توان با اعداد و ارقام مسائل را بیان کرد، چراکه کار فرهنگی جدای از اعداد است.
اگر کار علمی با توجه به خدا باشد افضل اعمال محسوب می‌شود؛ در حوزه فرهنگی نمی‌توان با اعداد و ارقام مسائل را بیان کرد
 
به گزارش«ایثار»، عبدالله مرتضوی در جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی که با حضور معاونان فرهنگی شهرستان های تابعه امروز در سالن شهدای ترور شهرستان های استان تهران برگزار شد با اشاره به ضرورت توجه به مسائل فرهنگی اظهار داشت: حوزه فرهنگی اهداف، سیاست‌ها و تبلیغ رسالت الهی است.
وی بیان کرد: کار فرهنگی یعنی خدا یعنی سبقه الهی داشته باشیم و اگر سبقه الهی در کنار کار علمی انجام شود افضل اعمال محسوب می‌شود، همچنین فضیلت آن بیشتر می‌شود، به علاوه باید توجه داشت که در حوزه فرهنگی نمی‌توان با اعداد و ارقام مسائل را بیان کرد، چراکه کار فرهنگی جدای از اعداد است.
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران در ادامه با اشاره به ضرورت پیاده‌سازی برنامه ها در حوزه فرهنگی افزود: باید اقتضائات حوزه فرهنگی اولویت بندی و اجرایی می شود، البته این رویه لازم است که یک سازمان پویا، زنده و متعالی داشته باشد و لذا بنای ما این است که مجموعه این راهبردها را با رویکردهای مناسب و جهت گیری های جدید در بنیادشهید اجرایی کنیم.
مرتضوی در پایان خاطرنشان کرد: امید است با اقدامات مناسب و کارساز بتوانیم تلاش های خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشیم چرا که این فرهنگ نیازمند نهادینه شدن است و باید جوانان و نوجوانان نیز بیشتر با آن آشنا شوند.
انتهای پیام/

 
کد مطلب: 251594