انقلاب اسلامی مفتخر به حفظ و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
مدیر کل بنیاد البرز قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون پاک شهدا دانست و گفت: انقلاب اسلامی مفتخر به حفظ و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت است.
انقلاب اسلامی مفتخر به حفظ و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش «ایثار»، ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، آیت‌الله حسینی همدانی نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه شهر کرج، به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا باهدف تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس به دیدار خانواده‌های معظم شهدان والامقام «ذوالفقاری» و «طالبی» رفتمئ و با آنان در فضایی صمیمی به گفتگو پرداختند.
طاهرنژاد قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی را مرهون خون پاک شهدا دانست و گفت: انقلاب اسلامی مفتخر به فرهنگ حفظ و ارتقای فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی در ادامه با اشاره به نقش مؤثر خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس تصریح کرد: ما باید پیرو راه شهدا و پشتیبان خون آنان باشیم و با اقدامات شایسته در ایجاد امنیت و آرامش برای شهروندان و خانواده محترم و معزز شهدا وظیفه خود را ایفاء کنیم.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: دعای خیر خانواده‌های شهدا پشتوانه‌ی انقلاب اسلامی و سد محکمی در برابر تهدیدات دشمنان خواهد بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251598