داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
تداوم انقلاب اسلامی نتیجه پایمردی و ایثار شهدا است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸
مدیرکل بنیاد مرکزی با اشاره به مجاهدت و ایثار شهدا و جانبازان در حفظ نظام اسلامی اظهارکرد: تداوم انقلاب اسلامی نتیجه همین پایمردی و ایثار شهدا است.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، محمد صادق دوخائی به اتفاق مسئولین ،کارمندان ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در محل گلزار شهدای شهرستان زرندیه  به مقام شامخ شهیدان والا مقام ، ادای احترام و مزار شهیدان گرانقدر را گلباران و عطرافشانی کردند.
دوخائی افزود: شهدا به گردن همه ما حق دارند و لذا تکریم آنها بر همه لازم و واجب است.
وی در ادامه در دیدار با والدین شهید سید حمید موسوی گفت: امیدواریم بتوانیم از توفیق خدمت به نحو احسن بهره ببریم و لایق خدمت گذاری به خانواده معظم این عزیزان باشیم.
دوخائی اضافه کرد: دیدن پدر شهیدان کمتر از دیدن امامزاده‌ها و بزرگان نیست و مردم شهرستان زرندیه  باید به وجود این چنین شخصیت‌هایی افتخار کنند و از وجود مبارک آنها بهره بگیرند.
وی گفت: بازماندگان آن روزها و خانواده‌های معظم شهدا نور چشم ما هستند و امروز ما هرچه داریم از خون پاک آنان است و باید احترام ویژه و خاصی به پدران شهدا داشته باشیم.
گفتنی است دیدار از والدین شهید سید حمید موسوی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 20 تیرماه 97  در شهرستان زرندیه با حضور مدیرکل بنیاد مرکزی و رئیس دفتر و رئیس بازرسی بنیاد و سرپرست بنیاد زرندیه  انجام شد .
شهید حمید موسوی متولد یکم تیرماه 47 و در منطقه خرمشهر در عملیات بیت المقدس به شهادت رسید .
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251599