فرماندار جلفا:
هدف اصلی کسب رضایت جامعه ایثارگری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۳
فرماندار جلفا در شورای مشورتی شهرستان گفت: هدف نهایی تمام فعالیت‌ها دستیابی به رضایت‌مندی مردم به خصوص جامعه ایثارگری است.
 
به گزارش ایثار آذربايجان‌شرقي از جلفا، سه‌شنبه 19 تیرماه 1397 اولین جلسه شورای مشورتی فرمانداری شهرستان جلفا با حضور صادق احمدی فرماندار، ابوالقاسم علی‌ثانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران جلفا و دیگر اعضای شورای برگزار شد.
احمدی با مهم برشمردن ضرورت تشکیل مداوم و هدفمند شورا درر استای اجرای مصوبات و ارائه خدمات به جامعه معزز ایثارگری گفت: ایثارگر بودن اعضای شورای مشورتی فرمانداری اقدام بسیار شایسته ای برای استفاده از نظرات و انجام اقدامات مثمرثمر برای خانواده های شاهد و ایثارگر تحت پوشش شهرستان است چرا که این عزیزان خود مشکلات این جامعه را به خوبی می ‌شناسند.
فرماندار جلفا پیگیری و تلاش برای رفع مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را یکی از مهم ترین اهداف این شورا برشمرد و تصریح کرد: هدف نهایی تمام فعالیت‌ها دستیابی به رضایت‌مندی مردم به خصوص جامعه ایثارگری است.
وی افزود: اگر بخواهیم تصمیمات مجموعه مدیران شهرستان و فرمانداری با خواسته‌ها و اولویت‌های جامعه ایثارگری هم‌راستا باشد باید با آن‌ها در ارتباط باشیم و بدون تردید این شورا در برقراری این ارتباط مؤثر باشد.
در ابتدای جلسه ابوالقاسم علی‌ثانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان جلفا با اشاره به برنامه‌ها و اهداف بنیاد در راستای حل مسائل و ایجاد رفاه جامعه ایثارگری، اشتغال جوانان تحصیل کرده شهرستان را جزء مهم‌ترین دغدغه‌های خود بیان کرد و گفت: استفاده فرزندان شهدا و جانبازان تحصیل‌کرده از فرصت‌های شغلی و  اشتغال و نیز پیگیری مطالبات جامعه ایثارگری را عنوان نمود.
رئیس بنیاد جلفا پیگیری مشکلات اشتغال جوانان جامعه ایثارگری تحت پوشش شهرستان، رسیدگی به امور مراجعین و ایجاد بستر لازم برای تحقق اهداف و انعکاس مشکلات جامعه ایثارگری به استانداری را خواستار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251602