توسعه فرهنگی بنیاد با سه رویکرد توانمندسازی، تکریمی و تدریجی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۹
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های استان تهران گفت: اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران در عرصه توسعه فرهنگی با سه رویکرد توانمندسازی، تکریمی و تدریجی اعمال شده است.
توسعه فرهنگی بنیاد با سه رویکرد توانمندسازی، تکریمی و تدریجی است
 
به گزارش «ایثار»، امیر مرادی در جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی که با حضور معاونان فرهنگی شهرستان های تابعه امروز در سالن تهران شهرستان های استان تهران برگزار شد با اشاره به لزوم رسیدگی به امور فرهنگی ایثارگران اظهار داشت: بنیاد همواره توسعه فرهنگی را سرلوحه برنامه‌ها و اقدامات خود قرار داده است.
وی بیان کرد: توجه به امور فرهنگی‌ سبب افزایش قدرت نرم جمهوری اسلامی شده و در کنار سایر عوامل، امنیت ملی را تأمین و تضمین می‌کند، ضمن اینکه اقدامات بنیاد شهید و امور ایثارگران در عرصه توسعه فرهنگی با سه رویکرد توانمندسازی، تکریمی و تدریجی اعمال شده است.
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهرستان‌های استان تهران همچنین ادامه داد: فرهنگ یک مقوله زنده و پویا است و به شدت نیازمند پایش، رصد و رشد متناسب با اقتضائات جامعه است به همین منظور مجموعه راهبردهای فرهنگی باید متناسب با اقتضائات روز با حفظ اصول حاکم بر آنها باشد.
مرادی در پایان با اشاره به برنامه های فرهنگی بنیاد شهرستان های تهران برای تابستان سال جاری خاطرنشان کرد: برنامه های اوقات فراغت به ویژه سفرهای زیارتی و سیاحتی با حضور کارشناسان بانک رسالت و شرکت سیاحتی نینوا بحث و بررسی شد که به نتایج خوبی منجر شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251604