توجه به نخبگان شاهد و ایثارگر موجب توسعه سازمانی بنیاد می‌شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۷
مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: توجه به نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر موجب توسعه سازمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران می شود.
توجه به نخبگان شاهد و ایثارگر موجب توسعه سازمانی بنیاد می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، اسلام کریمی در دیدار با مدیرکل و کارشناس نخبگان و تشکل های بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ، با اشاره به برنامه‌ریزی‌های استراتژیک تدوین‌شده در حوزه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر گفت: با مشارکت نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر درصدد حل و ارائه راهکار برای حل مشکلات کشور هستیم و تمامی برنامه‌های مرکز را به سمت مسئله محوری سوق داده‌ایم به‌گونه‌ای که چالش‌های اساسی کشور رصد و احصا شده است.
وی در این نشست بر توسعه فعالیت ها و هماهنگی در خدمت رسانی به نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر تهران تأکید کرد و گفت: توجه به نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر موجب توسعه سازمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران می شود.
نادر نصیری مدیرکل بنیاد تهران بزرگ نیز در این نشست با تأکید بر این‌که نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر می‌توانند سفیران ارزشمندی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشند تصریح کرد: خدمت‌رسانی و انجام فعالیت‌های مشترک با نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از اولویت‌های این اداره کل است.
شایان‌ذکر است در پایان این نشست مقرر شد فعالیت‌های مشترکی در سطح استان تهران و با بسیج ظرفیت‌های دستگاه‌های استانی استان تهران برای تکریم جامعه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر انجام شود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251610