ویژگی شهدای گناباد، ولایتمداری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۲
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: شهدای گنابادی با غرور ملی، ارزش های اسلامی و ولایتمداری از کشور دفاع و جان خویش را فدا کردند.
ویژگی شهدای گناباد، ولایتمداری است
 
به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام حسین معصومی در نشست صمیمی با خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان که در سالن اجتماعات علامه بهلول دانشگاه آزاد اسلامی گناباد برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 326 شهید این شهرستان گفت: در دوران جوانی در این شهرستان مسئولیت بسیج را به عهده داشتم و با روحیات مردم دیار شهید کامیاب اشنا هستم مردم گناباد با اتحاد و وحدت بر مشکلات، فائق آمده اند.
وی مردم گناباد را خون گرم و متحد خواند و ادامه داد: شهرستان گناباد تا مناطق جنگی حدودا بیش از یک هزارو 700کلیومتر فاصله دارد اما مردان غیور این سرزمین لباس رزم پوشیدند و عازم مناطق جنگی شدند که این نتیجه شیر حلال و تربیت قرآنی مادران است.
 مدیرکل بنیاد خراسان رضوی یاد شهدای بسیجی را گرامی داشت و بیان کرد: شهدا، مردانی پرکار، تلاشگر و صادق بودند که زمان برای این عزیزان معنا نداشت،آنچه اهمیت دارد این است که اگر سیره شهدا را بررسی کنیم می بینیم شهدا به دنبال پست، مقام و مادیات نبودند. 
حجت الاسلام معصومی در دیار شهید کامیاب خطاب به ایثارگران گفت: شهدای گنابادی با غرور ملی، ارزش های اسلامی و ولایتمداری از کشور دفاع و جان خویش را فدا کردند.
گفتنی است شهرستان گناباد در حال حاضر پروند 326 شهید، 928 جانباز و 25 آزاده  را تحت پوشش خود دارد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251611