استاندار آذربایجان شرقی:
جانبازان برکت جامعه هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴
استاندار آذربایجان شرقی: دیدار اسطوه های صبر و استقامت انگیزه های تلاش برای سربلندی میهن اسلامی ایران را دوچندان می کند.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، مجیدخدابخش استاندار به اتفاق مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی، زهرا ساعی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ، رقیه صادقزاده مدیرکل امور بانوان استانداری و جمعی از مسئولین با حضور در یکی از بیمارستان های شهر تبریز از مادر شهیدان «حبیب و علی هوشیاری مهربان» و جانباز معزز «رسول زارع زاده» عیادت کرد.
استاندار آذربایجان شرقی در عیادت از مادر شهیدان هوشیاری مهربان اظهار داشت: دیدار اسطوه های صبر و استقامت انگیزه های تلاش برای سربلندی میهن اسلامی ایران را دوچندان میکند.
خدابخش با تاکید بر اینکه هئیت همراه همگی از یادگاران شهدا هستند تصریح کرد: فرزندان شهدا راه و رسم پدران و مادران خود را ادامه میدهند چرا که امانت داران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.  
استاندار دیدار جانبازان را باعث خرسندی دانست و گفت: جانبازان سند افتخارآفرینی مردان جوان و متعهد به اسلام و آموزه های بنیانگذار کبیر انقلاب هستند.
خدابخش در عیادت با جانباز «رسول زارع زاده» با بیان اینکه شما جانبازان برکت جامعه هستید، خواستار دعای خیر جامعه ایثارگری برای توفیق خدمتگذاری به جامعه معزز ایثارگر شد.
در این دیدار ها استاندار آذربایجان شرقی به اتفاق هیئت همراه ضمن عیادت و دیدار، در جریان روند درمانی خانواده های شاهد و ایثارگر بستری در بیمارستان قرار گرفت.
یادآوری می شود، شهید «حبیب هوشیاری مهربان» در 26 تیر 1361 در عملیات رمضان و شهید «علی هوشیاری مهربان» در 7 اسفند 1362 در عملیات خیبر به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251616