داخلی صفحه مرکزی خبر
 
سرپرست بنیاد اراک:
باید آرمان ها و ارزش های انقلاب و شهدا حفظ و تقویت شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۳
سرپرست بنياد اراك گفت: باید آرمان ها و ارزش های انقلاب و شهدا حفظ و تقویت شود.
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"‌، مصطفي دادوند در جلسه ستاد شاهدناحيه 2 با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی گفت: مدارس شاهد به نوعی احیاگر فرهنگ جهاد و شهادت بوده و با فلسفه پرورش و آموزش نسل جدید و آشنایی آنها با جهاد و شهادت شکل گرفت .
سرپرست بنياد با تاکید بر اینکه علم و دانش در این مدارس باید با استفاده از آخرین تجربیات علمی رقم بخورد ، تصریح کرد: باید در این مدارس با پرداختن به شیوه های نوین آموزشی؛ از سبک سنتی عبور کرده و با آخرین آموزه های علمی حرکت کنیم .
دادوند با اشاره به اينكه ما باید به تکنولوژی آموزشی روز تجهیز شویم ، تاکید کرد:  در سطح مدارس ما باید نشاط  و شادابی در بین دانش آموزان بسیار پررنگ تر گردد تا نسل جوان و مهمترین سرمایه ی کشور دچار آفت روحی نشوند.
در ادامه رئيس آموزش و پرورش ناحيه 2 با تاکید بر اینکه ما باید تلاش کنیم دانش آموزان را در مسیر توسعه ورزش ، علم و هنر حرکت دهیم، خاطرنشان کرد: باید فرهنگ مطالعه را در بین دانش آموزان گسترش داده و آنها را به تفکر و تامل واداریم.
دربندی تربیت دانش آموزان با معیار انقلاب اسلامی، ارتقاء سطح علمی دانش آموزان، ایجاد احساس هویت، اعتماد به نفس، احساس تعلق و عزت به دانش آموزان شاهد و ایثارگر را از مهمترین وظایف مدیران و معلمان در مجموعه شاهد ذکر کرد.
وی افزود: رسالت و اصالت ما در امر تعلیم و تربیت در راستای حفظ نظام و کیان اسلام و ارزش‌های الهی و اسلامی در دانش آموزان به ویژه در دانش آموزان شاهد و ایثارگر مسئولیت ما را دوچندان خواهد کرد.
گفتنی است صبح روز چهارشنبه 20 تيرماه 97  جلسه ستاد شاهدناحيه دو با حضور سرپرست بنياد اراك ،معاونت فرهنگي و كارشناس ارشد آموزش بنياد ،رئيس آموزش و پرورش ناحيه 2 ، رئيس ستاد شاهد و مديران مدارس در دفتر رئيس آموزش و پروش ناحيه 2 برگزار و در خصوص نحوه انتخاب مديران و معلمان و چكونگي ثبت نام دانش آموزان تبادل نظر شد .
 انتهاي پيام /
 
 
کد مطلب: 251620