داخلی صفحه کرمان خبر
 
یادواره 15 شهید مدافع حرم بردسیر برگزار شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۷
یادواره 15 شهید مدافع حرم شهرستان بردسیر روز دوشنبه مورخ 18تیرماه 97 در این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار کرمان،به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بردسیر، یادواره 15 شهید مدافع حرم این شهرستان روز دوشنبه مورخ 18 تیرماه 97 در محل مسجد امام خمینی (ره) با حضور پر شور مردم شهیدپرور بردسیر برگزار شد.
در این مراسم محمدرضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، سردار مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله و دیگر مسئولان لشکری و کشوری حضور داشتند و از خانواده این 15 شهید مدافع حرم با اهدای لوح یادبود تقدیر به عمل آمد.
در ادامه سردار مطهری جانشین فرماندهی سپاه ثارالله ضمن تسلیت شهادت امام جعفر صادق (ع) از دوران حساس زندگی ایشان و تشکیل مذهب شیعه سخن گفت و بیان کرد: تلاش های آن دوران امام جعفر صادق (ع) برای ترویج روایات و احادیث توسط شاگردانشان که به سرزمین های مختلف فرستاده می شدند عامل اصلی تشکیل مذهب شیعه شدو همین امر امروز باعث شده تا جوانان شیعه برای دفاع از حریم اهل بیت به پا خیزند و با دشمن مبارزه کنند.
وی در ادامه از تلاش های و سختی مدافعان حرم سخن گفت و افزود: بچه های شجاع و دلیر تیپ فاطمیون در عملیات های حساس همیشه خط شکن بودند و حتی نیروهای روسی بدون حضور آنها عملیات انجام نمی دادند باید به این عزیزان درود فرستاد و آفرین گفت که بچه شیعه های امروز درس شجاعت و ایثار را به دیگر مذاهب و ادیان می دهند.
انتهای پیام./


 
کد مطلب: 251621