داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
صبوری جانبازان ،برای افراد جامعه درس بزرگی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۲
مدیرکل بنیادشهیدوامور ایثارگران استان مرکزی در محفل صمیمی دیدار با جانبازان در شهرستان ساوه گفت: شرایط خاص جانبازان و صبر و پایداری و مبارزه با سختی‌های چندین ساله آن ها برای سایر افراد جامعه درس است و دیگران باید از آن ها الگو بگیرند .
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی"، محمدصادق دوخایی صبح امروز 21 تیرماه 97 در دیدار با جانباز معظم جعفر کزازی از رشادت ها و تلاش های  شهدا و جانبازان در عرصه دفاع مقدس تقدیر به عمل آورد و طی سخنانی اظهار داشت: اگر شهادت شهیدان، جانبازی جانبازان، اسارت آزادگان و دلیرمردی رزمندگان غیور انقلاب نبود امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در جهان شناخته شده نبود.
وی بیان کرد: جامعه امروز و نسل جوان ما بیشتر از گذشته نیاز به آشنایی با رشادت های جانبازان و ایثارگران دارد بنابراین باید با برنامه ریزی برای تحقق این مهم گام برداریم
دوخایی ضمن تشریح جایگاه و قداست شهدای والامقام و ایمان و صداقت خانواده معظم شهدا وجانبازان گفت: درجه شهادت را همین بس که شامل حال ائمه همام بویژه سیدو سالار شهیدان حضرت اباعبدالله (ع) شده است.
در این دیدار صمیمانه دوخایی ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدا ، دیدار با خانواده های معزز آنها را توفیقی برای خودوهمکاران برشمرد و گفت : همه ما مدیون و مرهون ایثارگری شهدا در طول دوران دفاع مقدس هستیم و افتخارات امروز ما در عرصه های مختلف مرهون خون پاک شهداست .
همچنین کریم رسولی رییس بنیاد ساوه جانبازان و  خانواده های معظم شهدا ء را سرمایه های ارزشمندی برای جامعه و خدمت به آنان را توفیق الهی دانست و اظهار امیدواری کرد ان شاءالله خادم خوبی برای این قشرمعظم باشد.
رسولی  با اشاره به اینکه شجره انقلاب اسلامی از امام عزیز وبا خون شهدا رنگین شده است گفت : هرچه داریم از خانواده شهدا وایثارگران داریم وافتخار هم می کنیم که خود راوقف این عزیزان کنیم .
گفتنی است جانباز معظم جعفر کزازی 50%:در سال 64در عملیات والفجر8 در آزادسازی فاو به درجه جانبازی نایل آمده است .
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 251627