داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
مهم ترین رسالت بنیاد رسیدگی جدی به مشکلات خانواده های شاهد و ایثارگر است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۷
مديركل استان مركزي در محفل رسيدگي به مشكلات ايثارگران ساوه در دیدار با امام جمعه گفت:جلب رضایت خانواده های معظم شهدا جلب رضایت الهی را به دنبال دارد وپیگیری مسائل مطرح شده بایدتا حصول نتیجه مطلوب ادامه یابدو مهم ترین رسالت مارسیدگی جدی به مشکلات این قشرمعظم است.
 
به گزارش ایثار"واحداستان مرکزی"،محمدصادق دوخایی در اين جلسه كه باهدف رسیدگی به مشکلات جامعه هدف تشکیل شد گفت: جلب رضایت خانواده های معظم شهدا جلب رضایت الهی را به دنبال داردزیرا جانبازان و خانواده شهدا صاحبان واقعی این نظام و انقلاب  هستند که  مظهر عقلانیت دینى و مدافع حقانیت و عدالت بودند و در راه باورها و ارزش های خود به مقام جانبازی و درجه رفیع شهادت نایل آمدند.
دوخائی در این جمع صمیمی گفت:با ارزشترین ما یملک در نزد انسان جان او است وشهیدان برای انجام خدمتی که همانا حفظ کیان کشور و اسلام باشد از جان خود گذشتندو از نزدیک ترین کسان و مال خویش نیز گذشتند ، حال وظیفه ماست که پای دردودل عزیزان شهدا بنشینیم و گره از کارشان بگشائیم وهمچنین برخود ببالیم که خداوند توفیق داده در جمع این یادگاران حاضر شویم.
وی درپایان  افزود: ان شا‌ءالله خداوند به ما توفیق دهد که خدمتگزاران خوبی برای مردم ایران اسلامی و خانواده‌های گرانقدر شهدا و ادامه دهنده مسیر درست و شایسته آنان باشیم .
گفتني است اين جلسه صبح روز پنج شنبه 21 تیرماه در دفتر امام جمعه شهرستان ساوه برگزارشد.
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 251628