سرپرست بنياد فريمان
تسهیلات ویژه ای برای ایثارگران فریمانی در نظر گرفته شده است
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴
سرپرست بنياد شهيد و امور ايثارگران فريمان گفت: طی نشست با رئیس بانک ملی در فریمان تسهیلات ویژه به ایثارگران این شهرستان تعلق می گیرد.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، رشيد رحيم‌زاده چهارشنبه 20 تير در جلسه مشترك با رئيس بانك ملي اين شهرستان كه در دفتر سرپرست بنياد فریمان برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: عرضه تسهيلات ارزان قيمت با شرايط خاص براي جامعه ايثارگر كه سال‌ها براي اين خاك زحمت كشيده‌اند بايد فراهم شود تا بخش كوچكي از اين لطف آنان جبران شود.
وي ادامه داد: ارائه هرگونه خدمات به جامعه‌ي ايثارگر مانند تسهيلات بهره‌دار كه براي ايثارگران در نظر گرفته شده اعم از خريد كالا و خدمات و ارائه وام‌هاي ضروري اعم از ازدواج و موارد خاص از ديگر برنامه‌هايي است كه بايد براي آن برنامه‌ريزي داشت تا به نحو مطلوب به ايثارگران خدمت رساني شود.   
مهدي شجاع رئيس بانك ملي نيز در ادامه با بيان اينكه بانك ملي هرگونه كمكي در اين زمينه نياز باشد براي ايثارگران در حد توان انجام مي‌دهد، افزود: براي جبران رشادت شهدا و جانبازان و خانواده ايثارگران بانك ملي در حد توان خود آماده هرگونه خدمت رساني به جامعه ايثارگر مي‌باشد.
انتهاي پيام/ 

ابوالفضل سالک خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان فریمان

 کلمات کليدی: ایثار رضوی، فریمان، تسهیلات، خراسان رضوی
کد مطلب: 251634