رئیس بنیاد رشتخوار
حجاب دغدغه شهدا بوده و ما باید این فرهنگ متعالی را ترویج دهیم
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران رشتخوار گفت: حجاب در کنار دغدغه شهدا و ایثارگران بوده و ما در مقابل آنان مسئولیم و برای اینکه در فردای قیامت در مقابل آنان سربلند باشیم باید در ترویج این مسئله تلاش کنیم.
 
به گزارش ایثار خراسان رضوی، محسن سلطاني چهارشنبه 20 تير به مناسبت هفته عفاف و حجاب ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا برنامه‌هاي اين هفته را تشريح كرد و گفت: همانطور که در وصایای شهدا مطالعه کرده‌ایم مسئله حجاب در کنار سایر اشارات دغدغه شهدا و ایثارگران بوده و ما در مقابل آنان مسئولیم و برای اینکه در فردای قیامت در مقابل آنان سربلند باشیم باید در ترویج این مسئله تلاش کنیم.
وی در ادامه افزود: در همین راستا بنیاد رشتخوار در نظر دارد در هفته عفاف و حجاب ضمن دیدار با خانواده  شهدا و ایثارگران مسابقه‌ای با این موضوع در این شهرستان برگزار کند و همچنین نصب پوستر ، بنر در سطح اداره و شهر، ارسال پیامک و چاپ بروشور از دیگر اقدامات این بنیاد در ترویج این فرهنگ متعالی می‌باشد.
رئیس بنیاد رشتخوار در پایان از همکاری با دیگر ادارات و نهادها تشکر کرد و گفت: با راه‌اندازی ستاد هفته عفاف و حجاب و برگزاری جلسات هم اندیشی قرار بر این شد همایشی در هفته آتی با همین نام و با حضور مادران و همسران شهدا و ایثارگران، اقشار مختلف بانوان برگزار شود.
شایان ذکر است بنیاد رشتخوار 31 مادرشهید، 22 همسر شهید و 200 همسر جانباز را تحت پوشش دارد.
انتهاي پيام/

اخبار مرتبط با این شهرستان
1-دیدار های ایثارگران به صورت هدفمند توسط مسئولین برگزار می شود
2-دیدار جمعی از مسئولین و دهیارهای رشتخوار با خانواده شهدا
3-دریافت 252 کد رهگیری در سامانه بر خط رشتخوار
 
علی رحیمی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان رشتخوارکلمات کليدی: ایثار رضوی، رشتخوار، حجاب و عفاف، خراسان رضوی
کد مطلب: 251641