هم‌زمان با رشد تحصیلی انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان نیز امری ضروری است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۰
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران خراسان شمالی: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارتباط مؤثر با جوانان اصل و اساس کار آموزش و پرورش باشد و این امری ضروری برای تقویت نظام اسلامی ایران است.
هم‌زمان با رشد تحصیلی انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان نیز امری ضروری است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی: سید عابس حسینی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی در جلسه ستاد شاهد اظهار داشت: کشور باید بافرهنگ ازخودگذشتگی، ایثار و شهادت مدیریت شود تا بتوانیم به‌راحتی در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم. آموزش‌وپرورش پتانسیل مناسبی برای انتقال و آموزش این فرهنگ است.
 مدیرکل بنیاد با اشاره به اصرار رهبری بر جوان‌گرایی و توجه بیشتر به آنان، افزود: بهترین راه برون‌رفت از مشکلات کشور، استفاده از جوانان و انتقال تجربیات خود به آنان است.
 وی در ادامه با اشاره به نقش مؤثر و سازنده جوانان در مدیریت کشور، خاطرنشان کرد: دشمنان قسم‌خورده انقلاب در حال مبارزه باارزش‌ها هستند راه پیروزی بر آنان ادامه راه شهداست.
 گفتنی است جلسه ستاد شاهد استان در محل دفتر مدیرکل آموزش و پروش با حضور مدیران کل دو دستگاه و کارشناسان مربوطه برگزار گردید.
 حسینی در ادامه خاطرنشان کرد: فضای مجازی می‌تواند بسیاری از تهاجمات دشمنان در حوزه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی و فرهنگی را خنثی کند و لازم است در این زمینه زیرساخت‌های لازم را برای جوانان فراهم کنیم.
  وی افزود: جوانان متعهد به اسلام و انقلاب باید برای مقابله با توطئه‌های بدخواهان و دشمنان داخلی و خارجی برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند.
   وی در ادامه بابیان این‌که دشمن درصدد کم‌رنگ کردن باورها و اعتقادات دینی جامعه است، افزود: دشمن می‌کوشد تا با از بین بردن غیرت در جوانان، امر به منکر را رواج و معروف‌ها را در جامعه کم‌رنگ کند که راه مقابله با آن همین فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
 
کد مطلب: 251642