رئيس بنياد فريمان
خدمت به والدين شهدا باید در اولویت قرار بگیرد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۷
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران فريمان گفت: بايد با جديت تمام به دنبال رفع مشکلات درمانی والدین شهدا باشیم.
 
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، قاسم رحيم‌زاده پنج شنبه 21 تیر با خانواده شهيدان محمد بلوچ قرائی، محمدرضا و رضا قربانی ديدار و ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: والدين شهدا ديروز فرزند خود را تقديم نهال نوپاي انقلاب كردند و در اين راه از همه چيز خود گذشتند و امروز نوبت به ما رسيده تا جاي خالي فرزندان برومند آنان را پر كنيم.
وي ادامه داد: يكي از مشكلات والدين درمان آنان است و بايد با جديت تمام به دنبال رفع موانع موجود بر سر درمان آنان باشيم تا بتوانيم قطره‌اي از زحمات آنان را جبران كرده و مانند فرزندانشان به آنان خدمت رساني كنيم.
گفتني است شهيدان محمد بلوچ قرائی، محمدرضا و رضا قربانی در 1346، 1339 و 1348 چشم به جهان گشودند و در 1364 مهران، 1366 شرق بصره و 1361 سومار به مقام رفيع شهادت نائل آمدند.
شهرستان فریمان 304 شهید والامقام، 739 جانباز و 34 آزاده را تقديم نهال انقلاب اسلامی کرده است.


خلاصه ای از وصیتنامه شهید محمد بلوچ قرایی
 خدای بزرگ را شکر می‌کنم که توفیق شرکت در جبهه‌ها را به من عطا کرد تا بتوانم در سرزمین خونینی که هر قدمش به خون شهیدی رنگین شده حضور يابم و برای ادامه راه سیدالشهدا باید از خود و عزیزان خود سرمایه گذاری کنیم و زیر پرچم امام حسین که امروز به دست روح الله برافراشته شده مبارزه و پیکار کنیم تا انشالله به پیروزی دست یابیم.
انتهاي پيام/

 
 ابوالفضل سالک خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان فریمانکلمات کليدی: فریمان، ایثار رضوی، خراسان رضوی، خدمت، والدین شهدا،
کد مطلب: 251651