رئيس بنياد خليل‌ آباد
تصاوير شهدا بايد زينت بخش خیابان‌ها و میادین باشد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۹
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران خليل‌آباد گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تصاوير شهدا بايد زينت بخش خیابان‌ها، کوچه‌ها و میادین باشد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حسین رزمی چهارشنبه 20 تير در ديدار با گوهریان شهردار و توکلی رئيس شورای شهر ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شهرستان با داشتن 285 شهید و تقدیم 11 سردار بیشترین آمار شهدا را نسبت به جمعیت در مقایسه با سایر شهرستان‌های استان دارد و جهت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به نحوی تکریم از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نام و تصاوير آنان بايد زينت بخش خیابان‌ها، کوچه‌ها و میادین باشد.
وي ضمن نارضایتی از وضعیت تابلوها و المان‌های سطح شهر ادامه داد: تابلوهاي نصب شده در خيابان‌ها و ميادين كه مرتبط با حوزه ایثار و شهادت است در خور شأن شهیدان نیست و بايد توجه جدي به اين مقوله شود.
در ادامه گوهریان ضمن اشاره به رشادت‌ها و ایثارگری که توسط مردم شهرستان در سا‌ل‌های قبل و هم اکنون انجام گرفته گفت: تمام مسئولين دینی از طرف شهدا و ایثارگران به گردنشان است و وظيفه همه ما است تا خانواده‌هاي شهدا و ايثارگران را ارج بگذاريم.
وي در ادامه با تشریح برنامه‌های صورت گرفته تاکنون در حوزه ايثار و شهادت اضافه كرد: طراحی‌هاي انجام گرفته و برنامه‌ریزی‌های لازمه جهت استفاده از تصاویر این عزیزان در فضاسازی شهری و ایجاد رضایت‌مندی بین خانواده‌های ایثارگر صورت گرفته است و مجموعه شهرداري آمادگی خود را جهت انجام موارد خواسته شده به بهترین نحو اعلام مي‌كند.
انتهاي پيام/
 
اخبار مرتبط با این شهرستان
1-تشريح فعاليت‌هاي سه ماهه اول بنیاد خليل‌آباد
2-راه شهدا راه بی پایان و پر نور است
3-یادبود شهید غلامرضا عباسی در شهرستان خلیل آباد برگزار شد
4-برگزاری یادبود شهدای هفتم تیرماه در شهرستان خليل‌آباد

زهره میری خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان خلیل آبادکلمات کليدی: ایثار رضوی، خلیل آباد، تصاویر شهدا، خراسان رضوی
کد مطلب: 251660