داخلی صفحه همدان خبر
 
شورای استانی موسسه ایثارهمدان تشکیل شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۴
چهارشنبه 20تیر ماه جلسه استانی موسسه ایثاراستان همدان با حضور عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، مدیرعامل موسسه و اعضا شورا برگزار شد.
شورای استانی موسسه ایثارهمدان تشکیل شد
 
به گزارش ایثار واحد همدان، چهارشنبه 20تیر ماه جلسه استانی موسسه ایثاراستان همدان با حضور عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، مدیرعامل موسسه و اعضا شورا برگزار شد. با توجه به‌ضرورت ارائه خدمات بهتر به جامعه هدف و استفاده بهینه از امکانات موسسه در جهت جلب رضایت آنان مباحثی مطرح شد.
عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان در این جلسه با تأکید بر اینکه ‌شأن و منزلت ایثارگران باید حفظ شود به موضوع برون‌سپاری خدمات موسسه اشاره کرد و گفت: این کار نباید مانعی جهت ارائه خدمت به ایثارگران باشد. اولویت خدمت‌رسانی و استفاده از امکانات با ایثارگران است. ایشان با توجه به اینکه لازم است بررسی شود طی مدت واگذاری قسمت‌های موسسه به بخش خصوصی چه تعداد از ایثارگران از خدمات استفاده کرده‌اند و نقاط ضعف و قوت ارائه خدمات بررسی شود و در جهت رفع نقایص تلاش شود.
در این جلسه صفدریان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان، مسائل و مشکلات مربوطه را مطرح کرد در ادامه نیز خداکرمی مدیرعامل موسسه نیز گزارشی از نحوه‌ی ارائه خدمات به ایثارگران ارائه کرد. در پایان جلسه تأکید شد تا موانع استفاده ایثارگران از امکانات موسسه مرتفع گردد.
 
کد مطلب: 251672