داخلی صفحه قزوین خبر
 
رییس بنیاد شهرستان قزوین:
تماس تلفنی با 340 ایثارگر قزوینی برقرار شد
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
تماس تلفنی با 340 خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان قزوین در 3 ماه سال جاری برقرار شد.
 
حسن اصلی‌تبریزی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین با اشاره به طرح ارتباط تلفنی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر گفت: این طرح با اولویت جامعه هدف در مناطق دور، مهاجرین، سالمندان، خانواده‌هایی که کمتر دیدار شده‌اند و ایثارگرانی که مراجعه کمتری به بنیاد دارند اجرا می‌شود.
وی گفت: تجلیل و تکریم از فداکاری‌های ایثارگران با استفاده از فضای عاطفی حاصل از برقراری تماس و دلجویی از این عزیزان، تعمیق و توسعه ارتباط مدیران و کارکنان بنیاد با جامعه هدف و افزایش کمی ارتباطات از جمله اهداف اجرای این طرح است.
این مسوول افزود: آشنایی بیشتر مدیران ستادی با درخواست‌ها، مسایل و مشکلات ایثارگران و ارزیابی کیفیت تحقق طرح سپاس در استان‌ها و شهرستان‌ها با کسب اطلاع از میزان رضایت جامعه هدف از دیگر اهداف اجرای این طرح می‌باشد.
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین گفت: در این تماس تلفنی، خانواده‌هایی که مشکلی داشته باشند آن را مطرح کرده و مسوولان مربوطه نیز اقدامات لازم را در جهت رفع آنها انجام می‌دهند.
اصلی‌تبریزی افزود: مسوولان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین تماس تلفنی با340  خانواده شاهد و ایثارگر شهرستان قزوین در 3 ماه سال جاری برقرار کردند.
کد مطلب: 251673