داخلی صفحه مازندران خبر
 
حضور مسئولين در منازل شهدا و ايثارگران مايه دلگرمي اين عزيزان خواهد شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
مدير كل بنياد مازندران گفت: حضور مسئولين در منازل شهدا مايه دلگرمي خانواده ها و بازماندگان شهدا ، جانبازان و آزادگان ...
حضور مسئولين در منازل شهدا و ايثارگران مايه دلگرمي اين عزيزان خواهد شد
 
به گزارش ايثارواحد مازندران،مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به منظور تكريم ،احوالپرسي ، آگاهي از مشكلات و نحوه ارائه خدمت رساني به ايثارگران روز پنج شنبه بيست و يكم تيرماه در غرب استان و درشهرهاي رامسر و تنكابن در منازل تعدادي از خانواده هاي معظم شهدا و جانبازان هفتاد درصد حضور يافت و از آنان ديدار و عيادت بعمل آورد.
هدايت مظلومي مدير كل بنياد مازندران به همراه رئيس بنيادو مشاور فرمانداردر تنكابن در فضايي مملو از صميميت از جانبازان 70 درصد دو چشم نابينا فردين بهمني، اعصاب و روان سيد عبد الغني معافي مدني، حسن ناظري ،بهرام صياح البرزي ، دو قطع پا محمد علي جعفرپور و 65درصد محمد حسين غلامي ديدار و به گفتگو پرداخت.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پس از آن به همراه فرماندار و رئيس بنياد رامسراز مادر شهيد گرانقدر فرزاد حسني ، همسر شهيد علي حسني و جانباز 50 درصد يك دست قطع حيدر دارومي ديدار نمود.
در اين ديدارها ، ايثارگران عزيز مسائل و مشكلات خود را در زمينه مسكن،اشتغال ، بيمه درماني و... با مدير كل بنياد مازندران مطرح كردند.مظلومي مسائل مطرح شده و نيز دغدغه هاي اين عزيزان را مورد رسيدگي قرارداد.
مدير كل بنياد مازندران در پايان اين ديدارها طي گفتگويي اظهارداشت: فداكاري و از خودگذشتگي ايثارگران ، انقلاب و نظام ما را بيمه كرد و آسايش و امنيت را براي ملت ايران به ارمغان آورد.
مظلومي افزود: تجليل و قدرشناسي و سپاسگزاري از خانواده هاي عزيزشهدا و ايثارگران ،ارج نهادن به ارزش هاي نظام و حفظ آرمان هاي شهيدان است.
وي تصريح كرد:مسئولان ديدار و دلجويي از ايثارگران ، پيگيري و رسيدگي به مشكلات آنان را براي خود يك تكليف بدانند و هميشه به ياد اين گنجينه هاي تمام نشدني و معنوي نظام باشند .
 مدير كل بنياد مازندران گفت: حضور مسئولين در منازل شهدا مايه دلگرمي خانواده ها و بازماندگان شهدا ، جانبازان و آزادگان و رضايتمندي آنان را به همراه خواهد داشت.
گفتني است نشست با كاركنان بنياد محمودآباد و نور از ديگر برنامه هاي  مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران بوده است .مظلومي در نشست هم انديشي با همكاران بنياد بر قانون مداري در فضاي اداري،برنامه ريزي هدفمند ،خدمت صادقانه به خانواده هاي معزز شهدا، جانبازان و آزادگان،اتخاذ راهكارهاي سازنده و تأثيرگذار در راستاي پيشرفت سازمان،تكريم جامعه ايثارگري،مسئوليت پذيري در كار، لزوم دقت در پاسخگويي ، تعامل با مسئولين شهر،پايبندي به قوانين،مشاركت در كار،تلاش در جهت ارائه خدمت و رضايتمندي جامعه ايثارگري ... تأكيد كرد.  
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 251684