داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدای سوادآموزی استان برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۸
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر گفت: یادواره شهدای سوادآموزی استان بوشهر اواخر دی‌ماه سال جاری برگزار می‌شود.
یادواره شهدای سوادآموزی استان برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ غلامرضا دانش فر در نشست با اعضای کارگروه اطلاع‌رسانی و تبلیغات یادواره شهدای سوادآموزی استان در شهر بوشهر اظهار داشت: باید همواره خود را مدیون شهدا و خانواده‌های این عزیزان بدانیم.
وی اضافه کرد: یادواره شهدای سوادآموزی استان بوشهر در اواخر دی‌ماه سال جاری به‌منظور انتقال مفاهیم ارزشمند ایثار و شهادت به نسل جوان و نوجوان در استان برگزار می‌شود و خانواده شهدا تجلیل به عمل می‌آید.
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش‌وپرورش استان بوشهر با تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدای فرهنگی، بیان داشت: در هر جایگاه و مقامی که قرار داشته باشیم قدردان خون شهدای عزیز، جانبازان فداکار و همه ایثارگران و خانواده‌های محترم آنان هستیم.
وی امنیت و آسایش کنونی جامعه را مدیون مجاهدت و ایثار شهدا و خانواده‌های آنان دانست و خاطرنشان ساخت: بزرگداشت نام و یاد شهدا به‌صورت یک یادواره وظیفه حداقلی است که ما باید به نحوی احسن به آن عمل کنیم.
دانش فر به برگزاری اردوی آموزشی و فرهنگی درختکاری به یاد ۱۷۶ شهید بزرگوار سوادآموزی و نیز چهار شهید سوادآموزی استان بوشهر در پارک شغاب شهر بوشهر اشاره و اضافه کرد: در آن یادواره خاطره ۱۷۶ شهید بزرگوار سوادآموزی کشور و ازجمله چهار شهید عزیز سوادآموزی استان بوشهر شهید محمدجواد فخری، شهید شبر فرهانی، شهید کرم مغدانی و شهید حیدر تباشیر گرامی داشته شد و به یاد این شهدای والامقام نهال‌کاری شد.
وی تصریح کرد: باید تلاش شود فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه نهادینه شود و به همین خاطر برای نیل به این هدف مهم همراهی و مساعدت دیگر دستگاه‌ها و نهادها در این زمینه ضروری است.
دانش فر گفت: انتظار می‌رود با همکاری و تعامل مثبت دیگر دستگاه و نهادها در استان ازجمله سپاه امام صادق (ع)، منطقه دوم دریایی سپاه، بنیاد شهید و امور ایثارگران و بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر یادواره شهدای سوادآموزی باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251693