داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدای شهر بردخون برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۳
هم‌زمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) یادواره شهدای شهر بردخون برگزار شد.
یادواره شهدای شهر بردخون برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از مهر؛ فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر در این آیین اظهار داشت: برگزاری یادواره‌های شهدا موجب انتقال پیام شهیدان است زیرا عزت و کرامت و سربلندی ایران اسلامی در مجامع بین‌المللی ثمره خون شهدا است.
عیسی داوریان بابیان اینکه برگزاری یادواره شهدا کمترین کار در برابر ایثارگری شهدا است، افزود: همگی مدیون شهدا هستیم زیرا آرامش، امنیت و استقلال امروز ما به برکت رشادت شهدا و رزمندگان اسلام است.
وی با اشاره به اینکه عملیات‌های موفقیت‌آمیز دفاع مقدس در دانشگاه‌های برتر جهان تدریس می‌شود، گفت: امروزه انقلاب اسلامی در سراسر جهان صادر شده و شاهد خیرات و برکات انقلاب اسلامی در جهان هستیم.
داوریان پیام شهدا را عدم تسلیم و احساس ضعف در برابر استکبار، ایستادگی در برابر مشکلات و تحریم‌ها، انقلابی بودن و انقلابی ماندن و ثابت‌قدم ماندن بر آرمان‌های انقلاب، حفظ وحدت و انسجام بین مردم و مسئولان و داشتن روحیه جهادی و انقلابی دانست و اضافه کرد: رئیس‌جمهور باصلابت و اقتدار در برابر استکبار ایستادند و این خواسته مردم و شهیدان است.
فرمانده سپاه شهرستان دیر از روحیه مردمی و مردم‌داری بخشدار بردخون تقدیر کرد و آن را موجب توسعه و پیشرفت منطقه خواند و بر همراهی مردم در همه عرصه‌ها تأکید کرد.
داوریان ابراز داشت: دوران خدمت کوتاه است و اگر افرادی خسته شده‌اند جای خود را به مدیران انقلابی دهند تا نظام اسلامی همچنان مقتدر به حرکت خود ادامه دهد.
علی کرم کاحسینی از فرماندهان دوران دفاع مقدس به ذکر خاطراتی از دفاع مقدس پرداخت و گفت: در دوران دفاع مقدس با تکیه‌بر سه اصل اطاعت‌پذیری مطلق از ولایت مطلقه فقیه، ایثار و ایمان و رشادت و امدادهای غیبی خداوند بر دشمنان پیروز شدیم.
یادواره شهدای شهر بردخون و سومین سالگرد خاک‌سپاری دو شهید گمنام با حضور مردم و مسئولان در بوستان شهدای شهر بردخون برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 251696